Tores se oprostio u stilu, navijači mu priredili feštu, Valensija donela dobre vesti Mladenu Krstajiću! (VIDEO)

PRIMERA, 38. kolo

Potencijalni vezista Orlova na Mundijalu u Rusiji Nemanja Maksimović odigrao je svih 90 minuta

Objavljeno: 22:57h

U trećoj utakmici dana u Primeri, ali verovatno i najvažnijoj za istoriju fudbala, Atletiko i Elče su remizirali sa 2:2.

Dva gola postigao je Fernando Tores na svom oproštaju od crveno-belog dresa i tako na idealan način pokazao kolika je veličina.

Navijači su ga ispratili u stilu!

Fudbaleri Valensije pobedili su u prvom meču dana na svom terenu Deportivo sa 2:1, u utakmici poslednjeg, 38. kola španskog prvenstva.

Valensija je povela u 28. minutu golom Simonea Zaze, a prednost je udvostručio Gonasalu Gedeš u 77. Jedini gol za Deportivo postigao je Lukas Perez u 80. minutu.

Valensija je sezonu u Primeri završila na četvrtom mestu na tabeli sa 73 boda, a Deportivo je ispao iz lige, zauzima 18. mesto na tabeli sa 29 bodova.

Takmičarski nebitan meč, jer su gosti sa Rijazora odavno „poljubili“ Segundu doneo je dobre vesti selektoru Srbije Mladenu Krstajiću. Potencijalni vezista Orlova na Mundijalu u Rusiji Nemanja Maksimović odigrao je svih 90 minuta.

Bio je to 15.meč u Primeri Zlatnog Orlića, ali tek četvrti u startoj postavi Slepih Miševa.

U drugom meču dana, Espanjol je u Baskiji golom Davida Lopeza u devetom minutu meča, savladao ekipu Atletik Bilbaa u utakmici koja nije imala preteran takmičarski značaj.

Espanjol je ovom pobedom došao do trećeg trijumfa u poslednja četiri meča LaLige.

Barselona je na Kamp Nou u poslednjem meču ove sezone, pobedila ekipu Real Sosijedada rezultatom 1:0, a jedini strelac na meču je bio Koutinjo na asistenciju Suareza u 57. minutu.

Primera, 38. kolo:

Subota

Selta - Levante 4:2 (2:1) (Gomez 29, 63, Aspas 41, 48 - Roćina 12, Moraels 74)

Leganes - Betis 3:2 (1:1) (Siovas 28, Naranho 64, Amrabat 79 - Kampbel 20, Sanabrija 76)

Sevilja - Alaves 1:0 (1:0) (Ben Jeder 28)

Malaga - Hetafe 0:1 (0:0) (Remi 73 pen)

Las Palmas - Đirona 1:2 (1:2) (Keljari 14 pen - Stuani 5, 42)

Viljareal - Real Madrid 2:2 (0:2) (Martinez 75, Kastiljeho 85 - Bejl 11, Ronaldo 32)