FULAM JE U FINALU PLEJ-OFA: Jokan i Mitar idu na Vembli da se bore za Premijer ligu! (VIDEO)

Veliki uspeh

Posle sedam uzastopnih poraza u plej-ofovima prethodnih godina, "kolibari" su konačno uspeli

Fulam je konačno uspeo da se domogne finala plej-ofa za ulazak u Premijer ligu! Slaviša Jokanović i Aleksandar Mitrović igraće na "Vembliju" najskuplju utakmicu na svetu.

Ekipa sa "Krejven kotidža" je uspela da u revanš meču polufinala pred svojim navijačima dođe do pobede nad Derbi Kauntijem, i to baš one koja joj je bila potrebna, 2:0.

U prvom susretu igranom u petak u gostima, "kolibari" su nesrećno poraženi minimalnim rezultatom, iako su i na tom meču bili bolji rival i stvorili više šansi, ali lopta nije htela u gol.

Ipak, sada im se to vratilo, jer su u drugom poluvremenu revanša uspeli da postignu dva pogotka koji su im doneli prolaz do finala.

Junaci pobede bili su Rajan Sesenjon koji je načeo "ovnove" u 47. minutu, a gol vredan finala je postigao Odoi u 66. minutu utakmice.

Aleksandar Mitrović je proveo čitav meč na terenu.

Fulam sada u finalu čeka pobednika dvomeča Midlzbro - Aston Vila. U prvom susretu je slavila Vila u gostima 1:0, a revanš se igra u utorak.

BONUS VIDEO: Prozivka Grobara na račun Miroslava Đukića i uprkos pobedi nad Čukom