Devet golova u Valensiji, Barsa kiksnula protiv Levantea! Espanjol zgazio Malagu! (VIDEO)

La Liga 37. kolo

Izabranici Davida Galjeha lagano pobedili novog člana španske druge lige, dok je Barselona čak pet puta morala da vadi loptu iz svoje mreže

Objavljeno: 22:46h

U meču 37. kola Primere koji je odigran u Levanteu, domaćini su u meču prepunom golova uspeli da savladajufavorizovanu ekipu Barselone rezultatom 5:4.

Levante je poveo golom Boatenga u devetom minutu , da bi isti igrač povećao prednost svog tima golom u 30. minutu.Do kraja prvog poluvremena videli smo još jedan pogodak, ovaj put od strane Barselone u 38. minutu, a strelac je bio Koutinjo.

Levante furiozno otvara drugi deo igre i golom Bardija u 46. minutu dolaziu prednost od 3:1, da bi Boateng svojim trećim golom u 49. minutu povisio rezultat na 4:1.Samo sedam minuta kasnije novi šok za katalonce, Bardi postiže svoj drugi pogodak, za 5:1 u korist svoje ekipe.

Barsa pali motore i kreće u totalnu ofanzivu pa prvo golom Koutinja smnjuju prednost u 59. minutu, da bi pet minuta kasnije iati igrač postigao gol za 5:3.

Do kraja meča Barselona je napadala ali gol koji je u 71. minutu postigao Suarez, nije promenio pobednika meča već je samo ublažio neočekivani poraz.

Ekipa Espanjola je na domaćem terenu razmontirala fenjeraša Malagu rezulztatom 4:1.

Strelci za ekipu Espanjola bili su Moreno (6), Garsija (27), Baptistao (30) i Pjati iz penala u 79. minutu.Utešni pogodak za malagu postigao je Adrijan takođe iz penala u 39. minutu utakmice.

Subota

Real Sosijedad - Leganes 3:2 (Ojarzabal 18, Kanales 25, Žoze 78 penal - Riko 26, Gerero 53)

Alaves - Bilbao 3:1 (Guideti 43, El Hadadi 63, Ibai 77 - Muniajin 79)

Betis - Sevilja 2:2 (Bartra 5, Loren 81 - Ben Jeder 57, Kjer 79)

La Korunja - Viljareal 2:4 (Borha 59, 88 - Kastiljeho 2, 45, Trigueros 31, Čerišev 90+2)

Eibar - Las Palmas 1:0 (Čarls 5)

Hetafe - Atletiko Madrid 0:1 (Koke 8)

Đirona - Valensija 0:1 (Vijeto 61)

Real Madrid - Selta 6:0 (Bejl 13, 30, Isko 32, Hakimi 52, Gomez 74ag, Kros 81)

Nedelja

Espanjol - Malaga 4:1 (Moreno 8, Garsija 27, Baptistao 30, Pjati 78pen - Adrijan 39)

20:45 Levante - Barselona

BONUS VIDEO: Razmena sličica za Svetsko prvenstvo u Rusiji na Terazijskoj česmi