Nije Lalatović nego LALOTELI! Trener Čuke se posvađao sa markerom! Ni ludi Italijan ne bi verovao šta vidi! (VIDEO)

AVANTURE PORED AUT LINIJE

Sigurno najharizmatičniji strateg u Superligi!

Nije lako bilo Nenadu Lalatoviću u Humskoj u sredu uveče, kada je Čuka gostovala Partizanu i branila (ne i odbranila) 4:2 sa Banovog brda.

Tokom cele utakmice, jasno se moglo videti koliko bi mu značio trijumf nad crno-belima i plasman u finale. Npr, ova reakcija posle jedanaesterca koji je golman Belić odbranio Danilu Pantiću govori više od reči.

Videlo se da je napetost pored aut linije ogromna, a ona se na veoma simpatičan način odrazila tokom drugog poluvremena, dok je njegov tim i dalje imao 0:0 i prolazak dalje u rukama.

Odmah po početku drugog poluvremena, Lalatović je dobio instrukciju od sudija da mora da obuče marker.

On ga je, poprilično nevoljno, obukao, ali mu to nije pošlo od ruke iz prvog pokušaja. Doduše, jeste iz drugog, ali posle oko pola minuta pokušavanja. Ta situacija je izmamila osmeh kod velikog broja gledalaca na stadionu.

Umnogome nas je podsetio na Marija Balotelija, koji je onomad imao problem da na treningu Sitija uradi istu stvar.

Krajnje simpatičan momenat, priznaćete...

BONUS VIDEO: Grobari prozivaju Lalatovića posle pobede nad Čukom