Borac ispao iz lige, Rad pobegao iz opasne zone, Radnički Niš diše Spartaku za vratom!

BIĆE LUDO DO KRAJA

Triler završnica u Čačku

Čukarički je sa 2:1 slavio nad Voždovcem u 5. kolu plej-ofa, dok je Radnički Niš bio bolji od Vojvodine sa velikih 5:0.

Golove za Čuku dali su Ovusu u 19. minutu i Drinčić u 42, dok je Duronjić bio jedini strelac za Voždovac u 40.

Što se meča na Čairu tiče, potop Lala počeo je kada je Ranko Veselinović dao autogol u 10. minutu, a posle su Babić (dva puta), Pavkov i Stojanović bili zaduženi kako bi "pukla petarda".

Plej-of Superlige, 5. kolo

Subota

Čukarički - Voždovac 2:1 (2:1) (Ovusu 19, Drinčić 42 - Duronjić 40)

Partizan - Napredak 2:2 (0:2) (Jovanović 59, 62 - Sekidika 12, Vulić 13)

Radnički - Vojvodina 5:0 (1:0) (Veselinović 9ag, Babić 52, 75, Pavkov 56 pen, Stojanović 66)

20.00 Crvena zvezda - Spartak

Što se plej-auta tiče:

Fudbaleri Rada trijumfovali su u Čačku protiv Borca sa 1:2 u petom kolu plej-auta Superlige. Posle ove pobede gosti su pobegli iz zone ispadanja dva meča pre kraja prvenstva.

Beogradski tim je do pobede došao u triler završnici, u trećem minutu sudijske nadoknade, kada je iz penala gol postigao Vladimir Volkov.

Bačka je na svom terenu pregazila Javor sa 4:0, i tako prišla na samo bod zaostatka od rivala iz Ivanjice. Dok je u trećem meču Radnik kao domaćin bio bolji od Zemuna sa 2:1.

Plej-aut Superlige 35. kolo:

Petak:

Mladost - Mačva 0:0

Subota:

Borac - Rad 1:2 (1:1)

(Džugurdić 44 - Mladenović 35, Volkovi 90+3 pen)

Bačka - Javor 4:0 (3:0)

(Bjeloš 10 pen, mićić 19, 69, Luković 38)

Radnik - Zemun 2:1 (1:0)

(Zlatanović 34 pen, 62 pen - Vukadinović 53)

BONUS VIDEO: NA KOGA SE KLADITE, AUTOMOBIL ILI MOTOR? Ovakav kraj trke baš niko nije očekivao!