NAPREDAK JE STVARNO RAK RANA VEČITIH! Partizan ostao kratkih rukava, sjajan meč u Humskoj! (VIDEO)
Marko Jevtović u jednom od prethodnih mečeva ova dva tima, Foto: Saša Pavlić Koky

superliga, 35. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš "lajv-blog"

Objavljeno: 19:59h

Nesvakidašnja fudbalska priredba u Humskoj. Partizan i Napredak odigrali su meč 5. kola plej-ofa Superlige Srbije nerešeno rezultatom 2:2 (0:2).

Ovu utakmicu obeležilo je ne samo mnogo golova, već i trube koje su dopirale sa istočne tribine.

Početkom utakmice, dok je Topčiderom odjekivao "Posmrtni marš" iz baš tih truba, Partizan je bio gotovo matiran. Dva gola Napretka za 60 sekundi, strelci u 12. i 13. minutu bili su Jese i mladi Miloš Vulić, momak koji je na ovom meču bio kapiten Čarapana.

Posmrtni marš je ubrzo prestao, ali su trube nastavile da sviraju, međutim, Partizanu to do 59. i 62. minuta nije mnogo značilo, ali je tada dvaput proradio tandem Saša Ilić - Đorđe Jovanović, koji je u ta tri minuta doneo konačnih 2:2.

Crno-belima je potpuni preokret onemogućio Marko Jevtović koji je u 79. minutu dobio crveni karton zbog starta dok je bio poslednji igrač odbrane.

Inače, pročitajte OVAJ tekst i podsetite se na to koliko zapravo Napredak "smeta" i Partizanu, ali i Crvenoj zvezdi.

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš dobro poznati "lajv-blog".

79. minut - Marko Jevtović je dobio crveni karton!

62. minut - Kako je prednost od dva gola došla, tako je i otišla. Ponovo je Saša Ilić asistent, ponovo je Đorđe Jovanović strelac! Sjajan tandem na ovom meču! Sale i dalje znači crno-belima, to je nesporno!

59. minut - To vam je Saša Ilić. I dalje je igrač poteza. Poslao je sjajnu loptu Đorđu Jovanoviću, koji je smanjio na 1:2.

56. minut - Napredak i dalje fantastično drži crno-bele odaljene od svog gola.

POLUVREME! Partizan je bio bezidejan, dok su gosti za sada pokazali zavidan nivo fudbala i dokazali da su s pravom nazvani "ubicama Večitih".

45. minut - Inače, treba napomenuti da je Napredak i prošle sezone na gostovanju u Humskoj poveo sa 2:0, ali je na kraju posle velike drame poražen sa 2:3.

24. minut - Napredak melje Partizan za sada. Ima i terensku inicijativu, nijedan pravi šut crno-belih nije viđen.

13. minut - SAMO MINUT KASNIJE 2:0 VODI NAPREDAK! Milorad Kosanović je dao kapitensku traku najmlađem fudbaleru Milošu Vuliću, koji je to iskoristio na najbolji mogući način i centaršut Boranijaševića pretvorio u gol. Crno-beli su pred sunovratom.

A, poslušajte posmrtni marš koji su izveli Grobari sa istočne tribine.

12. minut - Napredak vodi sa 1:0! Strelac je Jese udarcem sa 20-ak metara. Možda je i Jovičić mogao bolje.

1. minut - Utakmica je počela! Nadamo se da ćemo gledati rasterećen fudbal, koliko god je to u Srbiji moguće.

17.04 - Poznati su sastavi utakmice u Humskoj.

Sastavi za Partizan - Spartak
Sastavi za Partizan - Spartak foto: FK Partizan

Kao što možete da vidite, u ekipi crno-belih u startnoj postavi igra momak koji nije počeo nijedan meč ove sezone - Đorđe Jovanović.