BEŠIKTAŠ OSTAJE BEZ TITULE: Duško Tošić tragičar u ključnom derbiju protiv Galate! (VIDEO)
Duško Tošić u duelu sa Bafetimbijem Gomiom, Foto: Reuters

A da li je zaista i bilo za isključenje?

Srpski reprezentativac je dobio crveni karton i skrivio jedanaesterac koji nije iskorišćen

Bešiktaš može polako da se oprosti od odbrane titule u Turskoj, jer je doživeo poraz u ključnom derbiju protiv Galatasaraja 2:0 na tri kola pre kraja, a jedan od tragičara je naš Duško Tošić.

Srpski reprezentativac je skrivio penal i zbog toga je dobio crveni karton, a iako Gomi nije uspeo da pretvori to u pogodak, pogodio je prečku, Galata je kasnije iskoristila brojčanu prednost da potvrdi trijumf.

Najpre su došli u prednost u prvom poluvremenu preko Fernanda na asistenciju Nagatoma, a konačan rezultat je postavio Gari Rodrigez pet minuta nakon što je Tošić zaradio isključenje.

Sada, četiri kola pre kraja, Galata je prva na tabeli sa bodom više od Bašakšehira, tri boda više od Fenerbahčea i četiri boda više od Bešiktaša.

BONUS VIDEO: Roditelji izvlače deci živu glavu u tuči na Večitom derbiju