Spartak gazi ka Evropi, Voždovac nokautirao Vojvodinu! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 33. KOLO

Nova pobeda Spartaka, kao i novih tri boda za Voždovac.

Spartak je bio bolji od Napretka, dok je Voždovac bio bolji od Vojvodine na svom terenu. U Subotici prvi je Čečarić načeo goste u prvom poluvremenu, potom je Vukanović promašio penal pre odlaska na odmor, da bi Savković sa bele tačke overio trijumf ekipe sa severa Srbije. Jedino što je Napredak uspeo da uradi jeste da preko Ndiajea ublaži poraz.

Subotičani će najveću borbu za to preostalo mesto u evropskim kvalifikacijama voditi sa Voždovcem, koji se trijumfom od 2:1 nad Vojvodinom probio na četvrtu poziciju.

Ekipa Voždovca je pokazala da je u sve boljoj formi u finišu Superlige i odličnom igrom slomili otpor Vojvodine koja više od pola godine ne liči na sebe.

Već u prvom poluvremenu Alen Mašović je dva puta matirao protivničkog golmana, pa je na "krovu" Voša do kraja samo smanjila preko Arsića.