KRALJ JE ŽIV! Marselo i Asensio srušili Bajern i tako napravili džinovski korak ka Kijevu! (FOTO) (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA, POLUFINALE

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš "lajv-blog".

Ekipa Real Madrida napravila je ogroman korak ka finalu Lige šampiona pošto je u Minhenu savladao Bajern rezultatom 2:1.

Nije sve počelo idealno za tim Jupa Hajnkesa pošto je Arjen Roben već u 8. minutu morao da ustupi svoje mesto Alkantari zbog povrede, ali tim iz Minhena je nastavio svoju igru i to im se isplatilo.

Džošua Kimih postigao gol u 27. minutu meča i tako razgalio navijače Bavaraca, a ekipa Bajerna je tokom celog prvog poluvremena bila bolji rival i u nekoliko navrata je mogla da postigne gol i tako duplira prednost stečenu golom mladog Nemca.

Ali, pred sam kraj prvog dela na scenu stupa Marselo koji sjajnim udarcem pogađa malu mrežu i poravnava rezultat na 1:1. Treba napomenuti da je Kristijano Ronaldo bio potpuno odesečen u prvom delu i da ga prosto nije bilo nigde na terenu.

Na odmor se otišlo nerešenim rezultatom, a samo deset minuta kasnije je Marko Asensio pogodio mrežu Urliha za velikih 2:1 u sred Minhena posle sjajne akcije njega i Vaskeza.

Bavarci su nastavili da pletu mrežu oko Navasovog gola, ali bezuspešno. Miler i Riberi su imali nekoliko izglednih prilika, ali uzalud.

Ovom pobedom ekipa Zinedina Zidana je stekla lepu prednost pred revanš u Madridu za 7 dana.

90' - Igraće se još tri minuta

88' - Velika šansa za Levandovskog, ali ostaje 1:2

83' - Kovačić je u igri umesto Kasemira

75' - Poslednja promena Jupa Hajnkesa - Toliso umesto Martineza

63' - Ponovo je Francuz izbio sam ispred golmana i ponovo je Navas bio uspešniji. Novi korner za Bajern.

57' - GOOOL! - Real preokreće rezultat posle sjajne akcije! Asensio je pogodio mrežu Nojera i doneo Madriđanima veliku prednost!

51' - Nova prilika za Bajern, ali ponovo Miler nije bio najprisebniji

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Uzbudljiv prvi deo u Minhenu, Bajern je diktirao tempo tokom celog dela meča, poveo preko Kimiha, ali Real uspeva krajem poluvremena da postigne gol koji može da presudi u korist Madriđana zbog toga što je postignut u gostima.

44' - GOOOL! - Marselo poravnava rezultat u samom finišu prvog dela! Odličan šut levom nogom sa distance i veoma važan gol za ekipu iz Madrida!

42' - Miler je bio u šansi, ali njegov volej izblokirao je Serhio Ramos i novi korner za Bajern.

34' - Riberi je mogao da donese prednost od 2:0 Bajernu, ali nije uspeo da stigne loptu pre Navasa. Bajern u ovim trenucima konkretniji na terenu

28' - GOOOL! - Bajern vodi sjajnim pogotkom Kimiha!

14' - Ništa spektakularno se ne dešava u prvoj trećini prvog dela na Alijanc Areni.

8' - Arjen Roben je već u osmom minutu morao da napusti igru zbog povrede, a umesto njega na terenu je Tijago Alkantara.

20:45 - Počeo je meč u Minhenu

20:00 - Evo i sastava: