RADONJIĆ MAGIKO: Zvezda na korak od titule! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 33. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš "lajv-blog"

Objavljeno: 15:44h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Čukaričkog na svom terenu rezultatom 3:0 u meču 33. kola Superlige, odnosno trećeg kola plej-ofa.

Posle izuzetno monotonog prvog poluvremena, crveno-beli su znatno ofanzivije ušli u nastavak meča i u 57. minutu došli do vođstva novim golom Bena posle asistencije Adžića, a do sledećeg gola se čekalo do 75. minuta i prave minijature Nemanje Radonjića koji je "izbacao" fudbalere Čukaričkog i tako povisio na 2:0, a Adžić je u 84. postavio konačnih 3:0!

Crveno-beli u sledećem kolu gostuju Napretku u nedelju, a ekipa Čukaričkog na svom terenu dočekuje tim Spartaka iz Subotice.

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš "lajv-blog".

90. minut - Kraj utakmice!

84' - GOOOOL! - Luka Adžić - 3:0! Još jedna majstorija, ovoga puta iz slobodnog udarca.

77' - GOOOL! - Kakva majstorija Nemanje Radonjića - 2:0

69' - Čukarički je ostao sa igračem manje, Đorđe Đurić je dobio crveni karton!

65' - Umesto Babića na terenu je Frimpong

61' - GOOOL! - Ben je strelac na asistenciju Adžića!

57' - Na tribinama je oko 7 hiljada navijača

46' - Počelo je drugo poluvreme, Delije su "zadimile" Autokomandu.

45' - Kraj prvog poluvremena: C. Zvezda - Čukarički (0:0)

36' - Bez prave prilike u prvom poluvremenu, jedno od najslabijih izdanja oba tima...

25' - I dalje bez golova u Beogradu, još 20 minuta do kraja prvog dela.

11' - Račić idealno do Pešića, ali bivši napadač Atalante ne uspeva da zahvati loptu

10' - Lepa akcija Zvezde, Radonjić je krenuo u solo akciju, a iz svega toga lopta je došla do Filipa Stojkovića koji šutira pored gola.

18:00 - Meč na Marakani je upravo počeo: 17:17 - Poznati su sastavi:

Crvena zvezda: Borjan - Stojković, Le Talek, Babić, Rodić - Račić, Krstičić - Ben, Srnić, Radonjić - Pešić Čukarički: Belić - Stevanović, Đurić, Puškarić, Bogosavac - Drinčić, Kopitović - Milojević, Kajević, Belaković - Bojić

BONUS VIDEO: Radnički - Zemun, borba za titulu