PRVI PUT OVE SEZONE: Igrač Partizana - igrač kola u Superligi! (VIDEO)

Bambi konačno zaplesao

Krilni fudbaler Partizana Zoran Tošić imenovan je za najboljeg igrača 32. kola Super lige Srbije.

Povratnik u redove Partizana Zoran Tošić je poneo zvanje najboljeg igrača 32.kola (i drugog kola plej-ofa) Superlige u fudbalu. Partizan se u razmaku od četiri dana drugi put sastao sa "Brđanima", a Zoran Tošić je sa dva gola doneo crno-belima važnu pobedu i sva tri boda u drugom kolu doigravanja za titulu.

Tošić je prvo pogodio za vođstvo u 18. minutu, na asistenciju Ognjena Ožegovića, a onda je u 81. minutu, pri rezultatu 1:1 postigao odlučujući i svoj drugi gol na utakmici za konačnih 2:1 i pobedu kluba iz Humske.

Ove sezone Bambi se upisao 13 puta u listu strelaca, 10 puta u prvenstvu, dva puta u kupu i jednom u Evropi.

Ovakva partija donela je 'Bambiju' zvanje najboljeg igrača 32. kola Super lige Srbije. Zanimljivo je, međutim, da je ovo prvi put od početka sezone da to priznanje odlazi u ruke jednog igrača Partizana.

BONUS VIDEO: Radnički - Zemun, borba za titulu na Crvenom krstu