OVAJ ČOVEK JE NEZAUSTAVLJIV! Novi gol Aleksandra Mitrovića za ubedljivu pobedu Fulama koji grabi ka Premijer ligi! (VIDEO)

MAJSTORIJA

U poslednjim minutima, Mitrović je nastavio svoju golgetersku seriju

Objavljeno: 09:09h

Fudbaleri Fulama pobedili su u gostima ekipu Milvola rezultatom 3:0, a Aleksandar Mitrović je ponovo heroj ekipe Slaviše Jokanovića. Mitrović je najpre bio najzaslužniji kod prvog gola, kada je raspalio po lopti sa 25 metara, a na odbijenu naleteo Sesenjon, a potom je u poslednjim trenucima meča pogodio malu mrežicu za konačnih 3:0.

Mitrović je u 46. minutu šutirao sa preko 25 metara, golman odbio samo do Sesenjona koji je lako pogodio za 0:1. Potom je u 56. minutu Mekdonald postigao novu golčinu sa skoro 30 metara i tada je već sve bilo gotovo. U poslednjim minutima, Mitrović je nastavio svoju golgetersku seriju, sa ivice šesnaesterca je pogodio malu mrežicu za 0:3.

Fulam je sada barem privremeno na drugoj poziciji sa 85 bodova, Kardif ima 83, ali i dva meča manje.

Da li je moguće da se u NBA dešavaju ovakve situacije?