Čelsi još nije završio priču sa Ligom šampiona, Tadić i Sautempton ostali kratkih rukava u Lesteru! (VIDEO)
Čelsi, Foto: Reuters

31. i 34. kolo premijer lige

"Plavci" su zahvaljujući Viktoru Mozesu došli do 19. pobede u sezoni

Fudbaleri Čelsija imaju još čemu da se nadaju, odnosno mestu za Ligu šampiona, jer su slavili na teškom gostovanju Barnliju sa 2:1, u okviru 31. vanrednog kola Premijer lige.

"Plavci" su zahvaljujući Viktoru Mozesu došli do 19. pobede u sezoni.

Prvi pogodak pao je u 20. minutu, kada je Nigerijac gađao gol domaćina, a loptu presekao Long i poslao je u sopstvenu mrežu.

Izjednačenje je došlo iz krajnje sumnjive situacije, a preko Barnsa u 64. minutu.

Ipak, Mozes je postavio konačan rezultat 300 sekundi kasnije.

Lester i Sautempton su u dosta manje sadržajnom meču podelili bodove, bez golova.

Dušan Tadić je odigrao svih 90 minuta u dresu "Svetaca".

BONUS VIDEO: Roditelji izvlače deci živu glavu u tuči na Večitom derbiju