Superiorni Večiti za kraj ligaškog dela: Partizan petardom častio Borac, Zvezda za 18 minuta dobila Zemun! (FOTO) (VIDEO)
Superliga Srbije, Foto: Filip Plavčić

30. kolo superlige srbije

Sva dešavanja ovog specijalnog kola u domaćem prvenstvu mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 18:57h

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde uspešno su završili ligaški deo Superlige.

Crno-beli su na svom stadionu ubedljivo savladali Borac sa 5:0, a golove su redom postizali Ožegović (dva puta), Marković, Pantić i Tošić.

Razigrana ekipa Miroslava Đukića dominirala je u svakom segmentu igre, te protivniku dozvolila svega par polušansi.

Što se tiče Zvezde, ona je sa 3:1 upisala nove bodove, ugostivši Zemun.

Već posle 18 minuta je bilo jasno ko će slaviti, jer su Ben (dva puta) i Aleksandar Pešić pogađali mrežu "novog-starog" prvoligaša.

Zemunci su uspeli da ublaže preko Vukadinovića, ali je to bilo nedovoljno za bilo kakvo iznenađenje.

Svi mečevi ovog poslednjeg kola počeli su u 17 sati, a evo i rezultata ostalih utakmica.

Voždovac - Čukarički 0:0 Javor - Bačka 2:1 Mačva - Mladost 2:1 Napredak - Radnički 3:1 Spartak - Radnik 3:1 Vojvodina - Rad 1:1

*Razlika između vremena u Humskoj i na Marakani je devet minuta.

90. minut - Kraj i na Marakani, Zvezda je slavila sa 3:1 protiv Zemuna.

84. minut - Radonjić je umalo postavio 4:1, ali je golman Zemuna sjajno intervenisao.

90. minut - Majo Vujović je odsvirao kraj u Humskoj, ubedljiva pobeda Partizana od 5:0.

80. i 73. minut na stadionima Partizana i Crvene zvezde, za sada bez promene rezultata, a ukupno je palo čak devet golova.

72. minut - GOOOOOL! Zoran Tošić za 5:0!

58. minut - Pavle Ninkov je ušao u igru!

63. minut - GOOOOOOL! Danilo Pantić je poslao volej u donji desni ugao golmana Borca za 4:0.

51. minut - GOOOOOL! Zemun smanjuje rezultat preko Vukadinovića.

53. minut - GOOOOOOL! Ožegović postiže drugi gol na današnjem meču, ovog puta sa bele tačke.

46. minut - NASTAVLJAMO!

Evo i rezultata sa svih mečeva.

45. minut - POLUVREME!

38. minut - GOOOOOOOOOL! Svetozar Marković postiže pogodak za 2:0 protiv Borca.

18. minut - GOOOL! Ponovo Ben, Zvezda je očigledno ovde rešila posao, 3:0, u Humskoj je i dalje 1:0 za Partizan protiv Borca.

12. minut - GOOOL! Zvezda rešeta iz svih oružja. Aleksandar Pešić duplira prednost domaćina, posle asistencije Bena.

9. minut - GOOOOOOL! Ožegović pogađa mrežu, Partizan vodi!

4. minut - GOOOOOOL! El Fardu Ben donosi prednost Zvezdi iz slobodnog udarca.

17:00 - MEČEVI SU POČELI!

16:45 - Ovo je trenutno stanje na "Marakani", izuzetno slaba poseta. Slična situacija je i u Humskoj.

16:35 - SASTAVI: