Zvezda je lagana na +12: Brutalni napad spasio uspavanu odbranu crveno-belih! (VIDEO)
Slavoljub Srnić, Foto: Beta

SUPERLIGA SRBIJE, 29. KOLO

Fudbaleri Crvene zvezde rutinski su savladali Mladost u Lučanima sa 5:2 i tako zadržali prednost u odnosu na Partizan od 12 bodova.

Crveno-beli su tokom svih 90 minuta dominirali, stvarali prilike, ali uspavanost u odbrani ih je koštala dva pogotka u mreži.

Već od prvog minuta Zvezda je krenula jako i pravo je čudo kako nije povela i pre prvog pogotka iz 16. minutua kada je pogodio Srnić.

Crveno-beli su nastavili da gaze, a potom je Le Taleka malo povukao napad i ostavio je prostor koji koristi Pavlović, a pred sam kraj prvog dela Babić postiže prvenac u Superligi.

Pešić je u 55. minutu pogodio sa 11 metara i činilo se tada da je sve gotovo.

Ipak, došao je 73. minut i ponovo je Pavlović pogodio, posle loše reakcije Supića.

Došlo je do kratkog pada u igri crveno-belih posle toga, ali mladi Ilić pogađa u 81. minutu, a potom i drugi gol postiže Pešić.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!

MEČ JE ZAVRŠEN! 5:2!

84' Sada i Pešić pogađa!

81' Sada je sve gotovo! Mladi Ilić trese mrežu posle asistencije Jovičića.

73' Gooooool!!! Opet Pavlović!

70' U međuvremenu je u igru ušao i Miljaš.

56' Pogađa Pešić, 3:1!

55' Penal za Zvezdu! Čist kao suza!

50' Meč je nastavljen, a Delije bakljadom otvaraju nastavak. Meč je brzo nastavljen, jer je vetar oterao sav dim.

45' GOTOVO JE PRVO POLUVREME! SJAJAN MEČ U LUČANIMA!

44' GOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Srđan Babić, prvi gol u Superligi ove sezone!

36' Zaspala je Zvezda! Pavlović je strelac, 1:1! Crveno-beli su kažnjeni za promašaje!

27' Tukao je opet Jovičić, ali brani nekako Krznarić!

23' Koliko Zvezda dominira govori da je u kornerima već 5:0 za njih!

16' GOOOOOOOOOOL!!! Srnić rutinski pokađa posle asistencije Pešića!

9' Zvezda je već nanizala tri šanse, poslednju nije iskoristio Branko Jovičić koji je "pogodio pticu u letu" udarcem sa 15-ak metara.

1' Kakva šansa za Rodića u 20. sekundi!

17:00 - MEČ JE POČEO!

16:35 - Ovako je protekao poslednji duel dva tima.

16:05 - Evo i sastava za današnji duel.

Mladost (4-2-3-1): Krznarić – B. Milošević, I. Milošević, Šatara, P. Jovanović - Pejović, Tumbasević – Pavlović, Radivojević, Pešić – I. Jovanović Rezerve: Dimić, Sinđić, Trifunović, Zečević, Bađi, Marić, Mihajlović.

Zvezda (4-4-2): Supić – Stojković, Le Talek, Babić, Rodić – Srnić, Jovičić, Račić, Adžić – Pešić, Ben. Rezerve: Kahriman, Frimpong, Milijaš, Milić, L. Ilić, Radonjić, Gobeljić.

BONUS VIDEO: Invazija navijača na Luku Dončića posle pobede Reala nad Zvezdom u Pioniru