Proleće na Marakanu sleće: Titula sve bliža, Zvezda uživa na +14 posle dramatične pobede nad Voždovcem!
Detalj sa meča Crvena zvezda - Voždovac, Foto: Espreso.co.rs

25. kolo superlige srbije

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!

Fudbaleri Crvene zvezde iskoristili su kiks Partizana u Nišu i odigrali su 2:1 sa Voždovcem na svom stadionu!

Crveno-beli sada imaju 14 bodova prednosti u odnosu na rivala!

Zmajevi su na Marakanu došli sa jednim ciljem - da odbrane svoj gol.

Taj posao su dobro odrađivali tokom prvog poluvremena i favoritu su dozvolili tek nekoliko ne toliko izglednih prilika.

Bunker je probijen tek što se krenulo sa centra u nastavku - pogodio je Milan Rodić posle lucidne asistencije Aleksandra Pešića.

Potom je Crvena zvezda zaigrala znatno konkretnije, a grogirani protivnik nije uspeo da ozbiljnije pripreti sve do 76. minuta kada je Pavlović izbio jedan na jedan sa Borjanom, ali je Kanađanin briljantno odbranio.

Ipak, mreže su mirovale sve do 88. minuta kada je Pavlović pogodio za 1:1!

Odmah u sledećoj akciji glavom je fenomenalno pogodio Nenad Krstičić!

Titula je sve bliža Marakani...

MEČ JE GOTOV! 2:1!

89. minut - Kakva završnicaaaaaaaa!!! Nenad Krstičić, 2:1! Ekspresan odgovor!

88. minut - GOOOOOOOOOOOOOL!!! PAVLOVIĆ!!! 1:1! Da li je bio ofsajd?

76. minut - Greška Račića prošla nekažnjeno! Pavlović je izašao u situaciju jedan na jedan sa Borjanom, ali je Kanađanin sjajno intervenisao!

73. minut - A Delije su spektakularnom bakljadom i vatrometom obeležili 73. rođendan kluba!

1 / 7 Foto: Espreso

66. minut - Nešto više od 10.000 ljudi je na stadionu!

60. minut - Pogrešio je Babić, ali Voždovac nije iskoristio izglednu priliku!

Delije
Delije foto: Espreso

GOOOOOOOOOL!!!! MILAN RODIĆ!!! TREĆI GOL NA PRETHODNE DVE UTAKMICE!!!! BRILJANTNA ASISTENCIJA PEŠIĆA!

Delija
Delija foto: Espreso

46. minut - Meč je nastavljen!

45. minut - GOTOVO JE PRVO POLUVREME! Voždovac je zatvorio prilaze golu, mora Zvezda da zapne jače ako želi tri boda!

32. minut - Crveno-beli imaju inicijativu, ali ne prave stopostotone prilike. Sa druge strane, Voždovac se oslanja na šanse iz kontranapada.

Delije su razvile šalove i napravile lepu sliku na severnoj tribini.

24. minut - Beležimo solidnu situaciju za Radonjića. Krilni igrač Zvezde je gađao bliži ugao gola Čupića, a golman Voždovca je dobrom intervencijom poslao u korner.

Delije su razvile transparent, što jasno govori o njihovom stavu zbog praznih tribina na današnjem meču.

16. minut - I dalje bez prave šanse na Marakani.

9. minut - Crveno-beli su sigurno čuli informaciju da je Radnički

Delije su tu, ali i gostujući navijači, "Invalidi" sa Voždovca.

16:30 - POČINJE UTAKMICA!

16:00 - SASTAVI SU IZAŠLI!

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Stojković, Le Talek, Babić, Rodić – Donald, Krstičić – Srnić, Ben, Radonjić – Pešić.

VOŽDOVAC (4-1-4-1): Čupić – Ćirković - Gajić, Mihajlov, Bulatović – Pavlović - Duronjić, Ješić, Luković, Srećković - Stuparević

BONUS VIDEO: Stanje u svlačionicama na Čairu pred meč Radničkog i Partizana