IJU, ŠTA URADI ATLETIKO U SEVILJI!? Bilbao sa pola gasa, Valensija ne odustaje, Hetafe promašio 2 penala i uspeo da izgubi! (VIDEO)

primera, 25. kolo

Sjajni mečevi u nedeljnom programu španskog prvenstva

Fudbaleri Viljareala su i pored napornog meča u nokaut fazi Lige Evrope protiv Liona smogli snage da upišu nove bodove i ostanu u gornjem delu tabele.

"Žuta podmornica" pobedila je Hetafe sa 1:0, pogotkom Unala u trećem minutu. Interesantno je da je Hetafe dva puta promašivao penal, u 36. i 51. minutu!

Bilbao je takođe posle turbulentnog meča sa Spartakom u Ligi Evrope, svih onih strašnih dešavanja po gradu, uspeo da pobedi Malagu i nanese joj četvrti vezani poraz.

Evidentno je da će Malaga ispasti iz lige, a to sivilo je iskoristio Susaeta, te San Hoze, ali je prethodno gost poveo.

Valensija ne odustaje od toga da bude najveće iznenađenje sezone.

"Slepi miševi" su slavili nad Sosijedadom na svom terenu sa 2:1, a Santi Mina je bio heroj sa dva pogotka.

Fudbaleri Atletiko Madrida su u poslednjem meču nedeljnog programa Primere pregazili Sevilju sa čak 5:2 na gostujućem terenu!

Tim koji je pre samo nekoliko dana nadigrao jedan Mančester junajted, dozvolio je "Jorgandžijama" da rade bukvalno šta hoće na terenu.

Dijego Košta je načeo mrežu u 29. minutu, duplirao je Grizman u finišu prvog poluvremena.

Francuz je to ponovio sa bele tačke u šestom minutu nastavka, dok je Koke stavio velikih 4:0.

Potom se proslavio Grizman het-trikom u 81, dok su Sarabija i Nolito ublažili katastrofalan poraz.

Primera, 25. kolo:

Petak:

Deportivo - Espanjol 0:0 Subota: Selta - Eibar 2:0 (0:0)

(Aspas 56, Gomez 79)

Real - Alaves 4:0 (2:0)

(Ronaldo 44, 61, Bejl 46, Benzema 89 p)

Leganjes - Las Palmas 0:0

Barselona - Đirona 6:1 (4:1)

(Suarez 5. 44, 76, Mesi 30, 36, Kutinjo 66 - Portu 3) Nedelja: Viljareal - Hetafe 1:0