BAAAAAAAAAAAAAM!!! Lazar Arsić - najbolja levica domaćeg fudbala! Da li je ovo gol sezone?! (VIDEO)

GOLČINA U REMIJU VOŠE I MAČVE

Na samom kraju meča, trener Voše Ilija Stolica je zaradio isključenje pošto je pobesneo na sudije...

Fudbaleri Vojvodine nisu uspeli da trijumfuju na gostovanju u Šapcu, i ne samo to, nego su tek u finišu uspeli da stignu do boda. Na kraju, 1:1, Mačva je povela u 84. minutu golom Bojana Matića, a četiri minuta kasnije izjednačio je Lazar Arsić, prelepim golom iz slobodnog udarca.

Inače, pred sam kraj utakmice trener Voše Ilija Stolica je zaradio isključenje jer je pobesneo na sudije, pošto su utakmicu produžile na samo dva minuta, ali i zbog crvenog kartona za Antića koji minut ranije.

Fudbaleri Bačke pobedili su Rad na svom stadionu sa 2:1, u drugom meču 24. kola Superlige.

Bačka je sve dalje od zone ispadanja i sada sa 24 boda zauzima 13. mesto na tabeli srpskog prvenstva.

U ostalim utakmicama Borac je remizirao sa niškim Radničkim kod kuće - 1:1, Radnik i Čuka su odigrali bez golova u Surdulici, dok je Javor slavio nad Mladošću u Ivanjici sa 3:0.

Superliga, 24. kolo:

Petak:

Voždovac - Napredak 3:2 (2:1) (Srećković 12 i 71, Duronjić 29 - Ndijaje 35 i 82)