BBC ponovo radi! Real uništio Alaves, Kristijanov 300. gol u Primeri, Barsa unakazila Đironu, Kutinjo se upisao i u Primeri, het-trik Suareza! (VIDEO)
Slavlje igrača Real Madrida protiv Alavesa, Foto: Fonet

PRIMERA, 25. KOLO

Srpski fudbaler Nemanja Radoja igrao je do 66. minuta za Seltu

Objavljeno: 22:43h

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su ekipu Alavesa rezultatom 4:0 (2:0) u 24. kolu Primere. Ponovo je proradio trio BBC, Ronaldo je dao dva gola, Benzema je imao dve asistencije i gol, dok je Bejl jednom zatresao mrežu.

Zanimljivo, ovo je bio prvi meč još od aprila 2016. godine da i Ronaldo i Bejl i Benzema postignu barem po gol na istom meču, tada su to uradili Hetafeu.

Kristijano Ronaldo je, inače, postigao 300. gol u Primeri.

Real je prišao Barseloni na 11, a Atletiku na četiri boda, tako da će biti još ovde borbe.

Selta je savladala Eibar
Selta je savladala Eibar foto: EPA

Fudbaleri Selte pobedili su Eibar sa 2:0, u 25. kolu Primere.

Strelci su bili iago Aspas u 56. i Maksimilijano Gomez u 79. minutu. Srpski fudbaler Nemanja Radoja igrao je do 66. minuta za Seltu.

Selta je prestigla Eibar na sedmom mestu na tabeli španskog prvenstva. Obe ekipe imaju po 35 bodova.

U trećoj utakmici dana, Leganjes i Las Palmas su odigrali bez golova.

Mesi i Suarez
Mesi i Suarez foto: AP

U poslednem meču dana, Barselona je unakazila Đironu sa 6:1.

Luis Suarez je postigao het-trik, Leo Mesi je dao dva gola, dok je Kutinjo postigao prvenac u Primeri. Pogodak za Đironu dao je Portu u 3. minutu, ali to je bilo nedovoljno.