SPEKTAKL NA KROVU: Da li je novo kolo elitnog srpskog takmičenja moglo bolje da počne?
Voždovac i Napredak odigrali su 3:2 u prvom meču 23. kola Superlige Srbije, Foto: Printscreen/Fudbalski Klub Voždovac/YouTube

SUPERLIGA SRBIJE, 24. KOLO

Da li je ovo najava jakog fudbalskog vikenda u našoj zemlji?

Novo fudbalsko kolo Superlige Srbije otvoreno je duelom Voždovca i Napretka, a ljubiteljima našeg prvenstva je priređena prava predstava.

"Zmajevi" su slavili sa 3:2 u duelu sa dosta prilika i kvalitetnog nadmetanja.

Nikola Srećković je domaćinu doneo prednost u 12. minutu, da bi 17 kasnije Duronjić duplirao.

Ibrahima Ndiaje je smanjio rezultat 10 minuta pre kraja i najavio interesantnu završnicu.

Srećković je ponovo bio precizan u 80. minutu, dok je svega 120 sekundi kasnije ponovo Ndiaje, prelepim golom glavom uneo neizvesnost.

Ipak, "Zmajevi" su se odbranili i upisali nova tri boda, a samim tim i pretekli Napredak na tabeli, pa su tako sada na šestom mestu, a ekipa iz Kruševca odmah ispod.