BAVARCI BEZ MILOSTI: Bajern demonstrirao silu pred doskorašnjim bundesligašem! (VIDEO)
Igrači Bajerna slave pobedu protiv nekadašnjeg bundesligaša Paderborna, Foto: Reuters

četvrtfinale kupa nemačke

Paderborn je pre tri godine igrao u Bundesligi

Fudbaleri Bajerna iz Minhena plasirali su se u polufinale Kupa Nemačke pošto su na gostujućem terenu pobedili trećeligaša Paderborn sa 6:0.

Bajern je poveo u 19. minutu golom Kingslija Komana, a prednost je udvostručio Robert Levandovski u 25. minutu. Treći gol postigao je Džošua Kimih u 42, a zatim je u 55. minutu strelac bio Korenten Toliso.

U završnici utakmice dvostruki strelac bio je Arjen Roben, u 86. i 88. minutu. Paderborn je pre tri godine igrao u Bundesligi.