Orlovima izmakla pobeda nad Azurima u poslednjim momentima! Srbija IDE DALJE AKO SE NE DESI NAJLUĐI MOGUĆI RASPLET! (VIDEO)

2. kolo ep u futsalu

Futsal reprezentacija Srbije igrala je nerešeno sa Italijom 1:1 (0:0) u drugoj utakmici na Evropskom prvenstvu u Ljubljani.

Naša selekcija sada ima dva boda u grupi A, jer je prethodno remizirala sa domaćinom u prvom meču.

Vodeći gol za "Orlove" dao je Dragan Tomić u 30. minutu, a izjednačio je De Luka dva minuta kasnije.

Prolazak Srbije u četvrtfinale zavisiće od duela Slovenije i Italije. Bilo koja pobeda neke od dve ekipe znači i plasman naše u narednu fazu, kao i remi od 0:0 i 1:1.

Ukoliko remi bude 3:3, ili čak veći, to će biti kraj za našu selekciju...

BONUS VIDEO: Delije pevaju "Novica ubica"