Junajted sam sebe pobedio na Vembliju, Čelsi PREGAŽEN na svom terenu za 16 minuta, Siti sigurno korača ka tituli! (VIDEO)

25. kolo premijer lige

Odigrano je čak sedam mečeva novog kola u sredu uveče

Ostalo je još 13 kola u Premijer ligi, a izgleda da je šampion maltene poznat.

Mančester junajted je poražen na gostovanju Totenhemu 2:0, a posle 12 sekundi pao je prvi gol.

Strelac je bio Kristijan Eriksen, dok je drugi dao štoper "Crvenih đavola" Fil Džouns.

Čelsi se izblamirao na svom stadionu i dozvolio težak poraz od Bornmuta sa 3:0, a sva tri pogotka pala su u drugom poluvremenu.

Mančester siti je nastavio da melje sve redom, te je srušen i Vest Bromvič 3:0.

Everton je pobedio Lester na svom terenu sa 2:1, Njuka je remizirala sa Barnlijem 1:1, dok je istim rezultatom okončan i duel Sautemptona i Brajtona.

Jedino na duelu Stouka i Votforda nije bilo golova.

Premijer liga, 25. kolo:

Utorak:

Svonsi - Arsenal 3:1 Vest Hem - Kristal Palas 1:1 Hadersfild - Liverpul 0:3

Sreda:

Čelsi - Bornmut 0:3 (Vilson 51, Stanislas 64, Ake 67)

Everton - Lester 2:1 (Volkot 25, 39 - Vardi 71pen)

Njukasl - Barnli 1:1 (Lasel 65 - Vouks 84)

Sautempton - Brajton 1:1 (Stivens 64 - Mari 14pen)

Mančester Siti - Vest Bromvič Albion 3:0

(Fernandinjo 19, De Brujne 68, Aguero 89) Stouk - Votford 0:0 Totenhem - Mančester junajted 2:0

(Eriksen 1, Džouns ag. 28)

BONUS VIDEO: Navijači Zvezde gađaju Novicu Veličkovića i igrače Partizana kod tunela