Đirona zaustavila Atletiko, Sevilja prekinula lošu seriju! Valensija sa dva igrača manje nije mogla ništa!(VIDEO)

PRIMERA, 20. KOLO

Objavljeno: 22:47h

Fudbaleri Atletiko Madrida odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Đirone, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

Atletiko je poveo u 34. minutu golom Antoana Grizmana, posle asistencije Dijega Koste, a bod gostima obezbedio je Portu, golom u 73. minutu.

Atletiko je sedmi put odigrao nerešeno u prvenstvu i drugi je na tabeli sa 43 boda, osam manje ali i utakmicom više od prvoplasirane Barselone. Đirona je osma na tabeli sa 27 bodova.

Proradio srpski Falkao! Bundesliga je videla ko je i šta je Luka Jović! (VIDEO)

Sevilja je kao gost pobedila Espanjol sa 3:0 i prekinula niz od tri poraza. Franko Vaskes doneo je vođstvo Sevilji golom u 15. minutu, a prednost je udvostručio Pablo Sarabija u 34. Konačan rezultat postavio je Luis u 90. minutu.

Sevilja je peta na tabeli sa 32 boda, a Espanjol zauzima 14. mesto sa 24 boda.

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu Levante sa 2:1, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

Viljareal je poveo u 26. minutu golom Manuela Trigerosa iz jedanaesterca, a prednost je udvostručio Denis Čerišev u 50. minutu. Konačan rezultat postavio je Marti Roher u trećem minutu nadoknade vremena.

Viljareal je posle niza dobrih rezultata četvrti na tabeli sa 34 boda, a Levante je posle trećeg uzastopnog poraza na 16. mestu sa 18 bodova i nalazi se na dva boda od zone ispadanja.

U poslednjem meču dana Las Palmas je sa 2:1 slavio nad Valensijom, koja je meč završila sa dva igrača manje jer su po dva žuta kartona dobili Gabrijel i Vezo u 52., odnosno 87. minutu.

Strelci za Palmas bili su Viera u 20. i Kaljeri u 53. minutu.

Mina je doveo Slepe miševe u prednost u petom minutu.

PRIMERA 20. KOLO:

Hetafe - Bilbao 2:2 (1:1) (Molina 21p, Anhel 74 - Vilijams 13, Garsija 48p) SUBOTA Espanjol – Sevilja 0:3 (0:2) (Vaskez 15, Sarabia 34, Muriel 90) Atletiko – Đirona 1:1 (1:0) (Grizman 34 – Portu 73) NEDELJA Alaves - Leganes (12.00) Real Madrid - Deportivo (16.15) Sosijedad - Selta (18.30) Betis - Barselona (20.45)