Milivojević sa klupe gledao ispadanje svog tima u poslednjim trenucima! (VIDEO)

FA KUP

Igrao se sam finiš utakmice kada je Henesi primio drugi gol

Fudbaleri Brajtona slavili su u meču trećeg kola FA Kupa protiv Kristal Palasa na svom terenu sa 2:1.

To je bio i poslednji meč ove runde, s tim što će se na pojedinim dvobojima igrati revanš (pravilo FA Kupa je takvo da u slučaju nerešenog rezultata nema produžetaka, već se igra revanš).

Ronaldo će da odlepi: Izašla lista najskupljih igrača sveta, Kristijano na 49. mestu! Srbija ima dvojicu u TOP 100! (FOTO)

Novi premijerligaš je poveo protiv londonskog tima u 25. preko Stivensa, da bi Sako izjednačio u 69. minutu.

Poslednji gol na susretu dao je Marej tri minuta pre početka sudijske nadoknade.

Luka Milivojević nije ulazio u igru, pa je sa klupe gledao ispadanje svog tima.