PUNE SE BATERIJE ZA RUSIJU! Prijović spakovao dva komada u petardi PAOK-a i izbio na čelo liste strelaca! (VIDEO)

OSMI GOL U ŠAMPIONATU

PAOK je posle ovog trijumfa prvoplasiran na tabeli sa 34 osvojena boda...

PAOK je u prvom meču u 2018. deklasirao ekipu Levadijakosa, a Aleksandar Prijović je postigao dva gola i izbio na čelo liste strelaca grčkog šampionata.

Na vodeći gol domaćeg tima čekalo se 18 minuta, kada je Matos zatresao mrežu, a nastavak kanonade Solunjana usledio je tokom drugog poluvremena.

ZICER ZA PARTIZAN! Reprezentativac Srbije nije u planovima svog kluba, crno-beli imaju šansu! (FOTO) (VIDEO)

ETO KOJI JE MATIĆ CAR: Nije igrao za Mančester u kupu, a evo gde je završio jutro posle meča! (FOTO)

U 57. minutu Prijović je postigao svoj prvi gol na meču. On je u petercu iskusno sačekao jedan ''otpadak'' i bez problema prosledio loptu u mrežu - 3:0.

Svojim drugim golom, ovoga puta sa bele tačke Prijović je postavio konačnih 5:0 u samom finišu meča.

Aleksandar Prijović je odigrao svih 90 minuta, a sa večerašnja dva gola izbio je na čelo liste strelaca sa ukupno osam postignutih golova ove sezone u šampionatu Grčke.

BONUS VIDEO: Košarkaši Partizana pozdravljaju obe frakcije Grobara posle meča sa Zadrom