Remi u Londonu! Mančester slavi Beljerina, Čelsi na -16! (FOTO) (VIDEO)

premijer liga, 22. kolo

Čelsi je sada na drugom mestu sa čak 16 bodova zaostatka za vodećim Sitijem, dok je Arsenal na šestoj poziciji sa 39 osvojenih poena.

Objavljeno: 09:01h

Fudbaleri Čelsija odigrali su na gostovanju Arsenalu nerešno 2:2 u poslednjem meču 22. kola Premijer lige.

Poveo je Arsenal golom Vilšira u 63. minutu, da bi četiri minuta kasnije sa bele tačke izjednačio Eden Azar.

Prednost "plavcima" doneo je sjajni Marko Alonso pogotkom u 84. minutu meča, da bi Belerin šokirao Čelsi i pogotkom u poslednjim trenucima meča postavio konačan rezultat.

Zbog njih vam je desna podlaktica kao u Radeka Štepaneka: Ovih 10 sportistkinja vam je vrelim fotkama ulepšalo godinu! (FOTO 18+)

PONOVO ODLEPIO! Siniša Mihajlović se izdrao na sudije, a potom zaradio isključenje! (VIDEO)

Brajton - Bornmut 2:2 (Nokart 5, Mari 48 - Kuk 33, Vilson 79)

Barnli - Liverpul 1:2