Aleksis upalio mašinu i doneo tri boda Arsenalu! (VIDEO)
Aleksis Sančez i Ektor Beljerin slave pogodak na mecu sa Kristal Palasom, Foto: EPA/Will Oliver

premijer liga, 20. kolo

Fudbaleri Arsenala zaokružili su 20. kolo Premijer lige pobedom u gostima nad Kristal Palasom rezultatom 3:2.

Tobdžije su tako nastavile borbu za plasmanom u Ligu šampiona i trenutno su na šestoj poziciji sa 37 bodova koliko ima i Totenhem.

(ANKETA) VI BIRATE: Ko je najbolje desno krilo Superlige u 2017. godini? (VIDEO)

Liverpul ima bod više na četvrtom mestu u odnosu na dva velika rivala.

Što nisu smele najokorelije Delije, uradile su devojčice koje gledaju odbojku! Srbija je na nogama zbog transparenta na utakmici Zvezde! (FOTO)

Škodran Mustafi je u 25. minutu doveo goste u prednost, a u 49. izjednačio je Anros Taunsend.

Potom je Aleksis Sančez upalio mašinu u sa dva pogotka u 62. i 66. minutu rešio meč.

Konačan rezultat u 09. minutu postavio je Džejms Tomkins u 89. minutu.

Luka Milivojević je odigrao ceo meč za Palas koji je jedan bod od zone ispadanja.