Bajern i dalje dominira nad Dortmundom! Kad je teško Ajntrahtu tu je Mijat Gaćinović da da gol kad je potrebno! (VIDEO)

Kup Nemačke, 1/8 finala

Srpski reprezentativac postigao je novi pogodak u dresu tima iz Frankfurta

Objavljeno: 10:09h

Veliki derbi Nemačke između Bajerna i Borusije Dortmund odigran je već u osmini finala Kupa, a ponovo su bolji bili aktuelni šampioni koji poslednjih godina dominiraju u "Der Klasikeru".

Rutinski i bez prevelikih problema je slavila četa Jupa Hajnkesa 2:1, a golove su postigli Boateng u 12. i Miler u 40. minutu dok je čast "milionera" u finišu spasio Jarmolenko počasnim pogotkom.

U četvrtfinale se plasirao i Ajntraht iz Frankfurta pobedom nad niželigašem Hajdenhajmom 2:1 i to posle produžetaka.

A u dodatnih 30 minuta glavni igrač bundesligaša je bio naš Mijat Gaćinović koji je u 95. minutu postigao pogodak za vođstvo, ali su igrači u crvenim dresovima izjednačili smao minut kasnije.

Pobedu ekipi Nike Kovača i prolaz među 8 timova je doneo Holer u 109. minutu.

BONUS VIDEO: Vladan Milojević na gala večeri povodom kraja jesenjeg dela sezone