Duel Srba bez pobednika! Kjevo odoleo Vučici! (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 16. KOLO

Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Romu, dok su u timu Kjeva svih 90 minuta na terenu bili Nenad Tomović i Ivan Radovanović.

Fudbaleri Kjeva i Rome odigrali su nerešeno 0:0 u utakmici 16. kola italijanske Serije A.

Roma je i dalje četvrta na tabeli Serije A sa 35 osvojenih bodova, dok je Kjevo trenutno deseti sa 21 bodom.

Reakcija Luke Milivojevića obišla planetu! Benteke zabio nož u Srbinova leđa, a onda mu je ovaj pokazao šta znači biti šmeker! (VIDEO)

Roma je bila mnogo bolji rival na današnjem meču, fudbaleri tog kluba su osam puta šutirali u gol protivnika, dok je Kjevo imao samo jedan udarac u okvir gola.

Ni to, ni duplo veći posed lopte nisu pomogli Romi da stigne do trijumfa, pa je taj klub upisao drugi remi od početka sezone.

HULIGANSKI PIR U KRUŠEVCU! Navijači Napretka napali Vladimira Stojkovića, ni žene nisu izostale! (FOTO) (VIDEO)

Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Romu, dok su u timu Kjeva svih 90 minuta na terenu bili Nenad Tomović i Ivan Radovanović. Fudbaleri Rome u narednom kolu dočekuju Kaljari, dok Kjevo ide u goste Krotoneu.