Ozil proigravao, Volkot i Žiru tresli mrežu Sitija u derbiju, evrogol Jaje Turea! (VIDEO)

Premier liga, 17. kolo

Fenomenalni golovi na "Emiratima"
Objavljeno: 23:23h

Fudbaleri Arsenala savladali su u derbiju Mančester siti na "Emiratima" u Londonu pred 60.053 navijača sa 2:1, u poslednjoj utakmici 17. kola Premijer lige. Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je svih 90 i kusur minuta za "građane". Tio Volkot je doneo vođstvo domaćinu od 1:0 u 33. minutu, na dodavanje Mesuta Ozila. U nadoknadi prvog poluvremena Olivije Žiru je duplirao prednost. Siti je do pogotka i to fenomenalnog stigao u 82. minutu. Strelac je bio Jaja Ture. Premijer liga, 17. kolo: Subota Čelsi - Sanderlend 3:1 Everton - Lester 2:3 Mančester junajted - Norič 1:2 Sautempton - Totenhem 0:2 Stouk - Kristal Palas 1:2 Vest Bromvič - Bornmut 1:2 Njukasl - Aston Vila 1:1 Nedelja Votford - Liverpul 3:0 Svonsi - Vest Hem 0:0 Ponedeljak Arsenal - Mančester Siti 2:1 (Volkot 33, Žiru 45+2 - Jaja Ture 82)