Preokret Radničkog iz snova, Borac junački do boda, Čuka raznela Zemun!

20. KOLO SUPERLIGE SRBIJE

Dan "vraćanja iz mrtvih"

Fudbaleri Borca iz Čačka i Napretka iz Kruševca odigrali su nerešeno 3:3 (0:2) u odloženoj utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Napredak je vodio na poluvremenu 2:0, golovima Uroša Đerića u 4. i Alekse Vukanovića u 23. minutu, domaćin je u 57. smanjio preko Uroša Delića, da bi Kruševljani pogotkom "rezerviste" Igora Ivanovića dva minuta kasnije vratili dva gola prednosti.

NEMOJ DA ME UDARAŠ, NE DIRAJ ME! Opet incident u Superligi, opet napad na sudiju! (VIDEO)

Ipak, Čačani su u finišu stigli do boda golovima Amera Dupovca u 81. i 86 minutu.

Meč je trebalo da se odigra juče, ali je odložen zbog snega.

Potom su megdan podelili i igrači Rada i Radničkog i bilo je 3:2 za Nišlije.

Poveli su Bograđani preko Lutovca u 48. minutu, da bi sedam minuta kasnije pogodio i Miloševa.

A onda je usledio tajfun Noma je prepolovio prednost Rada, a Lazar Arsić je pogocima u 85. i 86. minutu postavio konačan rezulat.

U poslednjem meču dana Čukarički je sa 4:1 slavio nad Zemunom, iako su gosti poveli u 13. minutu golom Miroslava Lečića.

Izjednačio je Asmir Kajević u 34, a isti igrač preokreće rezultat u 70. Samjuel Ovusu i Petar Jovanović su postavili konačan rezultat.

Rezultati:

Subota: Bačka - Crvena zvezda 2:2

Nedelja: Javor - Voždovac 0:3 Mačva - Spartak 1:0 Paritzan - Vojvodina 1:1 Radnik - Mladost 3:4

Borac - Napredak 3:3

(Delić 56, Dupovac 80,85 - Derić 3, Vukanović 23,59)