Partizan se osvetio Voždovcu za letošnji poraz! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 19. kolo

Objavljeno: 17:54h

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Voždovca rezultatom 1:0 u 19. kolu Superlige.

Strelac za tim Partizana bio je Zoran Tošić u 26. minutu. Popović je odbranio penal Jevtoviću u 80. minutu utakmice.

Ovo je četrnaesta pobeda Partizana u šampionatu, dok je Voždovac zabeležio tek peti poraz.

U sledećem kolu ekipa Partizana se sastaje sa Vojvodinom na svom terenu, a Voždovac će svoj meč igrati protiv Javora u Ivanjici.

Uskoro opširnije...

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!

90+3' - KRAJ UTAKMICE! Voždovac - Partizan 0:1

85' - Kapiten Voždovca Miloš Pavlović zaradio je drugi žuti karton i sudija Vasić ga je poslao u svlačionicu

80' - Penal za Partizan! Posle čistog jedanaesterca nakon pada Tavambe, Jevtović nije uspeo da realizuje kazneni udarac! Sjajni Popović je odbranio!

72' - Saša Ilić na terenu umesto Ognjena Ožegovića. To je legendarnom kapitenu Partizana 400. prvenstveni meč u karijeri u crno-belom dresu.

68' - Dve lepe prilike za Partizan! Prvo Pantić, pa štoper Miletić su uputili udarce na gol Popovića! Ostaje 0:1

56' - Voždovac steže obruč! Ponovo Duronjić, Stojković brani!

54' - Mogao je Borko Duronjić da zapreti Stojkoviću, ali lopta mu beži i odlazi u gol-aut

46' - Drugo poluvreme je počelo!

45' GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

35' Kolosalna prilika za Voždovac! Gađao je lepo Georgijević, ali Vladimir Stojković je ponovo bio briljantan! Nešto ranije je ponšten gol Tavambi... Sumnjiva odluka...

31' Neopravdano dosuđen ofsajd Ožegoviću!

26' GOOOOOOOOOL!!! Fenomenalni Zoran Tošić! 0:1!

20' Za sada nema većih uzbuđenja, crno-beli imaju prividnu inicijativu ali ako žele nešto više, moraju da smisle način kako da probiju odbranu rivala.

9' Šutirao je Tošić sa 20 metara, ali lopta je otišla preko gola. Prvo uzbuđenje na meču.

16:00 - Meč je počeo!

15:40 - Evo i sastava dve ekipe!

VOŽDOVAC: Popović - Putinčanin, Mihajlov, Ivković, Filipović - Pavlović - Duronjić, Gajić, Petrović, Zec - Georgijević

PARTIZAN: Stojković - N. R. Miletić, Mitrović, Ostojić, N. G. Miletić - Everton, Jevtović - Tošić, Tavamba, Pantić - Ožegović