JOVELJIĆ OPET ODLEPIO! Novi het-trik Zvezdinog vunderkida! (FOTO)

NE STAJE

Crveno-beli su jesenji deo sezone završili su na prvom mestu na tabeli.

Omladinci Crvene zvezde nastavili su da ređaju pobede u svojoj konkurenciji, na Adi savladan subotički Spartak rezultatom 4:2, a het-trik je postigao ko drugi nego Dejan Joveljić!

Predvodio Delije u Londonu! Žrtva mafijaške likvidacije u Novom Sadu pravila feštu posle meča Arsenala i Zvezde! (VIDEO)

Crveno-beli su jesenji deo sezone završili su na prvom mestu na tabeli. Poslednja utakmica pred pauzu bila je protiv Spartaka. Golom Joveljića sa bele tačke, crveno-beli su poveli, ali gosti su do pauze uspeli da izjednače, a potom i da povedu u nastavku utakmice.

Nisu posustali omladinci. Dejan Joveljić je novim golom doneo Zvezdi izjednačenje, a u samoj završnici igrači Crvene zvezde uspeli su da postignu još dva gola. Najpre Aleksa Terzić u 81. minutu, a zatim i još jednom Dejan Joveljić u 84. minutu.