Samo više sile znaju kako Zvezda nije otišla sa tri boda iz Belorusije... (FOTO) (VIDEO)

liga evrope, 5. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

Objavljeno: 21:03h

Fudbaleri Crvene zvezde i BATE Borisova odigrali su nerešeno 0:0 u petom kolu Lige Evrope.

Ovo je treći remi crveno-belih i imaju 6 bodova, dok je BATE na 5 bodova.

Rodić je mogao da dovede svoj tim u vođstvo u 50. minutu kada je pogodio prečku sa ivice šesnaesterca, dok je Rodionov u 47. mogao da donese prednost domaćinima, ali je zamalo bio neprecizan.

U 87. minutu Boaći je šutirao glavom, ali na jedvite jade je golman domaćih uspeo da izbaci loptu u korner posle šuta glavom najboljeg strelca Crvene zvezde

I kada se očekivao kraj meča, još jedna velika prilika za Zvezdu, Šerbicki je ispustio loptu, a Rodić po treći put ne koristi sjajnu šansu. Ovoga puta, jedan igrač je sa gol linije izbacio loptu!

U sledećem kolu ekipa Crvene zvezde kod kuće se sastaje sa Kelnom, a BATE će u Londonu svoj meč igrati protiv Arsenala.

Zvezda je druga sa 6 bodova, Keln takođe pošto je u Nemačkoj savladao Arsenal i napravio iznenađenje i prava drama nas očekuje u zadnjem kolu.

Zvezdine šanse su DRASTIČNO SKOČILE! Fenomenalne vesti za crveno-bele pred duel sa BATE-om! (VIDEO)

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog.

KRAJ MEČA: BATE - Crvena zvezda 0:0

90+3 - KAKVA ŠANSA! Crvena zvezda je mogla do pobede posle karambola u šesnaestercu, Rodić je šutirao ali igrač domaćih izbija loptu bukvalno sa gol linije!

87' - BOAĆI! Na jedvite jade je golman domaćih uspeo da izbaci loptu u korner posle šuta glavom najboljeg strelca Crvene zvezde

82' - Odlična šansa za Zvezdu, ali sudija naknadno svira ofsajd Boaćija sa pravom

78' - Srnić je zamalo zakasnio! Odlična prilika za crveno-bele u finišu meča

72' - Ponovo Rodić! Šutirao je neometan glavom posle kornera, ali lopta odlazi pored gola!

67' - Keln je poveo u Nemačkoj protiv Arsenala i to ne ide u prilog crveno-belima

65' - Umesto Milića u igri je Aleksandar Pešić koji je u strahovitoj formi u poslednje vreme

62' - Pokušao je Ivanić, ali ništa specijalno se nije dogodilo. Lopta je preletela tribine stadiona u Borisovu

50' - KAKVA PRILIKA! Rodić je pogodio prečku posle šuta sa ivice šesnaesterca! Ostaje 0:0

47' - Prva ozbiljna prilika na meču, Gordejčuk je šutirao zamalo pored gola Borjana

46' - Drugi deo utakmice je počeo

Poluvreme - Crvena zvezda i BATE Borisov odlaze na pauzu rezultatom 0:0.

36' - Udarac Kange iz daleka, ali lak posao za golmana domaćih

30' - Gordičev pokušava ali veoma loše.

24' - Sudija dozvoljava agresivnu igru, i veoma malo prekida je na stadionu Borisova

22' - Slobodan udarac za srpski tim na oko 30 metara

11' - Dobra prilika za Zvezdu, ali nekoliko igrača nije stiglo do lopte, ona odlazi do Kange koji ne uspeva da se izbori za povoljniju šansu

7' - Stojković je pronašao Srnića, ali njegov šut glavom odlazi preko gola

4' - Milan Rodić je posle jednog duela ostao na travi, ali ubrzo se pridigao i nastaviće meč

2' - Prvi pokušaj na meču je delo Gelor Kange

19:00 - Meč u Minsku je upravo počeo

18:45 - Delije su ušle na svoju tribinu

18:30 - Prelepa najava Lige Evrope za dvoboj u Minsku.

18:00 - Crveno-beli su stigli na stadion

17:45 - Evo i sastava:

BATE: Šerbitski – Rios, Buljat, Milunović, Poljakov – Volodko, Dragun – Gordejčuk, Ivanić, Staševič – Rodionov

C. Zvezda: Borjan – Stojković, Savić, Le Talek, Rodić – Donald, Krstičić – Srnić, Kanga, Milić – Boaći

BONUS VIDEO: Koreografija Delija na meču protiv Rada