Sampdorija je hit Italije! Pao je Juventus,  Benevento se pozdravio sa Serijom A! Ikardi nastavio da teroriše protivnike! (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 13. KOLO

Sampdorija je hit Italije! Pao je Juventus, Benevento se pozdravio sa Serijom A! Ikardi nastavio da teroriše protivnike! (FOTO) (VIDEO)

Matri je doveo u vođstvo tim Sasuola, izjednačio je Armenteros u 65. minutu, da bi pobedu zeleno-crnim momcima doneo Peluso nekoliko minuta pred kraj...

Odigrano je 13. kolo Serije A. Sampdorija je savladala Juventus i napravila najveće iznenađenje kola. Benevento je nastavio sa katastrofalnim partijama izgubivši na svom terenu od Sasuola. Mihin Torino je zabeležio remi u susretu sa Kjevom, kao i Fiorentina na gostovanju SPAL-u.

Ovo je NEVEROVATNO! Nemamo reči! Dejan Joveljić je pomerio sve granice! Kakav igrač! (FOTO)

CRNO-BELA KRV! Partizanov heroj iz Ivanjice ima samo jednu molbu koju svaki Grobar mora da ispoštuje! (VIDEO)

U Đenovi je Sampdorija golovima Zapate, Toreira i Ferarija napravila prednost od čak 3:0 i bila pred veoma ubedljivom pobedom nad prvakom Italije, da bi Juventus u sudijskoj nadoknadi golovima Iguaina i Dibale ipak uspela koliko-toliko da ublaži poraz i postavi konačan rezultat od 3:2.

Sasuolo je kao gost uspeo da nanese još jedan poraz ekipi Beneventa i tako im uputi pozivnicu za sledeću sezonu Serije B.

Inter je savladao Atalantu rezultatom 2:0 u poslednjem nedeljnom meču 13. kola.

Golove je postigao Ikardi u 51. i 60. minutu, i tako ostavio Inter na drugom mestu Serije A.

Serija A, 13. kolo:

Subota:

Roma - Lacio 2:1 (0:0) Peroti 49 penal, Najngolan 53 - Imobile 72 penal

Napoli - Milan 2:1 (1:0) Insinje 34, Zjelinski 74 - Romanjoli 90+2

Nedelja Krotone - Đenova 0:1 (0:1) (Rigoni 11)

Benevento - Sasuolo 1:2 (0:0)

(Armenteros 65 - Matri 57, Peluzo 90+4)

Sampdorija - Juventus 3:1 (0:0) (Zapata 52, Toreira 71, Ferari 79 - Iguain 90+1)

SPAL - Fjorentina 1:1 (1:0) (Paloski 43 - Kjeza 80)

Torino - Kjevo 1:1 (1:1) (Baseli 33 - Hetemaj 14)

Udineze - Kaljari 0:1 (0:0) (Žoao Pedro 55)

Inter - Atalanta 2:0 (0:0)