Simultanka u nastavku, Janković majstorijom stavio tačku na meč! Partizan u 1/4 finalu Kupa! (FOTO) (VIDEO)

KUP SRBIJE, 1/8 FINALA

Objavljeno: 20:28h

Fudbaleri Partizana savladali su Rad rezultatom 3:0 u meču osmine finala Kupa Srbije na svom stadionu.

Crno-beli su slomili otpor Rada u drugom poluvremenu, golovima Tošića u 61. i 68. minutu, i Jankovićevom majstorijom u 81. minutu meča.

Rad je čak bio i bolji od crno-belih u prvom poluvremenu, kada su "građevinari" propustili priliku utakmice. Nebojša Marinković, nekdašnja uzdanica Partizana, vrlo lepo je sačekao centaršut sa desne strane i posle voleja pogodio stativu.

Fudbaler zaprosio devojku pred meč Borca i Zvezde! Da li mu se romantika isplatila? (VIDEO)

Redove srpskog prvaka i aktuelnog osvajača Kupa povezali su Saša Ilić i Leandre Tavamba, koji su zamenili Petra Đurićkovića i Teofilusa Solomona. Najiskusniji igrač na terenu doprineo je potpuno drugačijem izdanju Đukićevog tim

U četvrtfinale plasirali su se i Crvena zvezda i Mačva koji su savladali Borac odnosno Spartak.

OGLASILA SE UPRAVA: Da li će biti štrajka među igračima Borca pred Zvezdu?

Ovi timovi sastali su se 24. septembra na Banjici i tad je tim Miroslava Đukića slavio 4:2. U međuvremenu je odigrao deset takmičarskih utakmica, slavio na šest, odigraop nerešeno sa Čukaričkim u prvenstvu i Skenderbegom u Ligi Evrope, a jedini poraz pretrpeo od kijevskog Dinama u istom takmičenju.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

KRAJ MEČA: Partizan se plasirao u 1/4 finala Kupa Srbije pobedom nad Radom rezultatom 3:0

81' - Majstorija Marka Jankovića koji je lobovao golmana Rada, a prethodno je dobro izbegao ofsajd zamku.

68' - Tošić ponovo pogađa! 2:0 za Partizan!

61' - Tošić postiže gol za Partizan posle centaršuta Antonova!

55' - Ponovo je pokušao Ožegović, ovoga puta hvata golman Rada

50' - Tošić je spojio sa golom Ožegovića, ali ovaj šutira pored stative Dejanovića

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - Partizan - Rad 0:0

33' - Lepu priliku imao je Partizan. Nemanja Antonov vratio je loptu Petru Đuričkoviću, ali ovaj šutira iznad prečke. Najbolja šansa za crno-bele.

23' - Velika šansa za Rad. Nenad Marinković je pogodio stativu. Puno sreće za Partizan.

17' - Prva šansa na meču za goste.Šipčić je nadskočio Solomona u petercu crno-belih, ali je udarac glavom završio iznad prečke.

15' - Na stadionu Partizana se nalazi jedva 1000 navijača.

18:30 - Meč je počeo

18:00 - Evo i sastava oba tima:

Partizan: Jovičić, Miletić, Mitrović, Ostojić, Antonov, Everton, Radin, Tošić, Đuričković, Solomon, Ožegović; Klupa: Kljajić, Tavamba, Janković, Jevtović, Ilić, Miletić, Bošnjak; Rad: Dejanović, Volkov, Guzina, Mladenović, Tanasijević, Mijailović, Šipčić, Vico, Zonjić, Marinković, Lukić; Klupa: Marković, Ljubinković, Milošev, Ajković, Parađina, Riznić, Grbović;