Mihin Torino odoleo Interu pred prepunim stadionom, Juve i Roma sigurni, Napoliju samo bod! (VIDEO)

SERIJA A, 12. KOLO

Mihajlovićev tim je odigrao možda i najbolju utakmicu od početka sezone...

Fudbaleri Torina odneli su bod iz Milana odigravši nerešeno protiv Intera 1:1 u 12. kolu Serije A.

Mihajlovićev tim je odigrao možda i najbolju utakmicu od početka sezone, koja im nije krenula onako kako su je zamišljlali, a neretko se u italijanskim medijima pominjala i smena srpskog stručnjaka.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova na prepunoj Meaci gde su navijači konačno počeli da dolaze prepoznavši trenutak kada je Interu ponovo krenulo u pohodu na vrh italijanskog fudbala.

Zvezda naciljala lepo pojačanje: Zamena za Srnića stiže iz Norveške? (VIDEO)

Poveli su Bikovi u 60. minutu Falke je dobio loptu na nekih 25 metara od gola, takoreći je promešao odbranu nero-azura, i opalio sa ivice šesnaesterca, a Handanović je ostao nemoćan.

Inter stiže do izjednačenja 10 minuta pre kraja! Perišić je centrirao za Ikardija, ovaj spustio do Edera kome nije bilo teško da utera loptu u praznu mrežu.

Adem Ljajić je odigrao skoro ceo meč za tim Torina. Inter je ovim remijem došao do 30 boda na 12 mečeva, a Torino se nalazi na sedmom mestu sa 17 bodova.

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Benevento sa 2:1 u utakmici 12. kola italijanske Serije A.

Golove za Juventus postigli su Gonsalo Iguain u 57. i Huan Kuadrado u 66. minutu, dok je strelac jedinog gola za Benevento bio Amato Čičerti u 19. minutu.

Juventus je drugi na tabeli Serije A sa 31 bodom, dok je Benevento i dalje poslednji bez ijednog osvojenog boda.

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima ekipu Fiorentine sa 4:2. Roma je povela u petom minutu golom Žersona, ali je samo četiri minuta kasnije izjednačio Žirdan Veretu. Žarson je u 30. minutu ponovo doneo prednost Romi, a Fiorentina je ponovo poravnala rezultat, ovog puta preko Đovanija Simeonea u 39. minutu.

Fudbaleri Rome su pobedu potvrdili golovima Kostasa Manolasa i Dijega Perote u 50. i 87. minutu.

Roma je peta na tabeli sa 27 bodova, dok je Fiorentina deveta sa 16. Fudbaleri Kjeva i Napolija odigrali su meč bez golova. Napoli je posle drugog remija od početka sezone i dalje prvi na tabeli, ima 32 boda, dok je Kjevo deseti sa 16 osvojenih bodova.

Fudbaleri Kaljarija su na svom terenu slavili protiv Verone sa 2:1, dok je duel Lacija i Udinezea odložen zbog nevremena koje je pogodilo Rim.

A u poslednjm meču dana Real je razmontirao na svom stadionu Las Palmas sa 3:0.

Strelci su bili Kazemiro u 41. minutu, Markos Asensio u 56. i Isko u 74. minutu.

Real se nalazi na trećoj poziciji sa 23 boda, osam manje od vodeće Barse.

Palmas je na pretposlednjem mestu sa samo šest bodova i užasnu gol razliku od 8:28!

Gde je ta lopta, golmane? Nemački čuvar mreže je predmet sprdnje fudbalskog sveta, umalo da primi najgluplji gol u istoriji! (VIDEO)