Barsa na krilima Alkasera slomila Sevilju! Alaves bolji od Espanjola, Tomas utišao Riazor pre sudije za pobedu Madriđana! (FOTO)  (VIDEO)

PRIMERA, 11. KOLO

Barsa na krilima Alkasera slomila Sevilju! Alaves bolji od Espanjola, Tomas utišao Riazor pre sudije za pobedu Madriđana! (FOTO) (VIDEO)

Poveli su u 14. minutu domaći, strelac je bio iskusni Dani Pareho...

Fudbaleri Valensije nastavljaju da rešetaju protivnike u Primeri. U prvom meču 11. kola na svom terenu savladali su Leganes sa 3:0, i tako zabeležili sedmu uzastopnu pobedu u prvenstvu.

GOTOVO! Mile Svilar je odlučio za koju reprezentaciju će igrati! (FOTO)

Dobar dan, Žoze, da li bi želeo da kupiš Matića? Murinjo otkrio kako je Srbin došao u Junajted! (FOTO)

Poveli su u 14. minutu domaći, strelac je bio iskusni Dani Pareho, a kapiten Valensije je postigao gol na sjajan način.

On je izveo slobodan udaraca sa ivice kaznenog prostora gostiju, šutirao je vrlo lukavo, ispod živog zida i pogodio mrežu gostiju za 1:0. Na 2:0 povisio je u 71. minutu bivši fudbaler Benfike Rodrigo, nakon sjajnog centaršuta veziste Mančester Junajteda na pozajmici u Valensiji, Andreasa Pereire. Konačan rezultat postavio je Santi Mina sa kreča u 81. minutu.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na gostujućem terenu Deportivo sa 1:0. Jedini gol postigao je Tomas u prvom minutu nadoknade vremena.

Ekipa Dijega Simeonea je treća na tabeli sa 23 boda i uz Barselonu i Valensiju nema poraz u ligi.

Deportivo je pretrpeo šesti poraz u prvenstvu i zauzima 16. mesto na tabeli sa 11 bodova

Alaves je na svom terenu savladao ekipu Espanjola - 1:0. Prvi gol je viđen nakon 45 sekundi, Kristijan Santos je uhvatio volej i pogodio za konačnih 1:0. Domaćin je imao i igrača više čitavo drugo poluvreme, u 39. minutu je drugi žuti karton dobio Ermoso, pa je Alaves lakše izašao na kraj sa gostima iz Barselone.

Srpski fudbaler Aleksandar Katai danas nije igrao, gledao je meč sa klupe za rezerve. Espanjol je ostao na 13 bodova nakon 11 utakmica, nalaze se na 11. mestu, dok je Alaves trenutno na 18. poziciji sa 6 osvojenih bodova.

Barselona je golovima Paka Alkasera savladala Sevilju rezultatom 2:1.

Povela je Barsa u 23. izjednačio Pizaro u 59., da bi Alkaser u 64. potvrdio sjajnu partiju i doneo pobedu katalonskom gigantu.

VELEOBRT! Delije će biti u EKSTAZI! Iako je najavio da odlazi, jedan od najboljih igrača Zvezde ipak ostaje na Marakani!? (FOTO)

Primera, 11. kolo:

Petak:

Betis - Hetafe 2:2 (0:2) /Sanabrija 68, Budebuz 87 - Bergara 18, Portiljo 3

Subota: Valensija - Leganes 3:0 (1:0) /Pareho 14, Rodrigo 71, Mina 82p/ Deportivo - Atletiko 0:1 (0:0)

Alaves - Espanjol 1:0 (1:0)

Barselona - Sevilja 2:1 (1:0) Nedelja: Levante - Điron (12.00)