Partizanu je opet dosuđen penal! Procenite sami da li je ovo bio faul... (VIDEO)

ali nije realizovan

U komentarima recite svoje mišljenje...

Fudbaleri Partizana slavili su sa 2:1 u gostima Borcu pogotkom Zorana Tošića iz slobodnog udarca u 96. minutu.

Zoran Tošić od tragičara do junaka za samo nekoliko minuta! Partizan golom u poslednjim trenucima stigao do pobede! (FOTO) (VIDEO)

Pre ovog pogotka Partizanu je ponovo sviran penal, i to posle faula Jovana Ćeđanovića u 85. minutu nad Markom Jankovićem.

PONOVO U CRVENO-BELOM DRESU! Navijači Zvezde imaju veliki razlog za zadovoljstvo pred duel ABA lige! (FOTO)

Zoran Tošić nije isoristio najstrožu kaznu, ali je svom timu 11 minuta kasnije doneo vrednu pobedu.

Sulejmani dominirao, Danijel Aleksić u svom stilu postigao golčinu sa 25 metara! (VIDEO)

Procenite sami da li je to bio faul za jedanaesterac...