Vojvodina pobedila na Banjici posle 20 godina i gurnula Rad u još veći ambis! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 15. KOLO

Nova pobeda Novosađana...

Objavljeno: 21:59h

Novo kolo Superlige otvoreno je subotnjom utakmicom na Banjici, gde je Vojvodina kao gost pobedila domaći Rad rezultatom 3:0.

Novosađani su pobedu najavili spektakularnim golom Damira Kojaševića direktno iz kornera, što je bio jedini pogodak tokom prvog poluvremena.

Otišlo je predaleko: Porodica Pepa Gvardiole proživljava dramu zbog separatizma! (FOTO)

Grobari, uprava Partizana je izdala priručnik kako treba da se ponašate protiv Skenderbega! Od narukvica do numerisanih sedišta! (FOTO)

Do ubedljvog trijumfa Novosađani su došli u finišu meča, golovima Subotića u 86. i Jovanovića u 89. minutu utakmice.

Vojvodina je potvrdila uspon forme najavljen u sredu u Kupu, protiv Budućnosti iz Dobanovaca (6:1).

Novosađani su sada izbili na treće mesto na tabeli sa 30 bodova, dva više od Voždovca na četvrtom mestu, ali i uz utakmicu više.

Rad je nastavio agoniju kojoj se ne vidi kraja. Ovo je njihov 11. poraz u sezoni, uz po dve pobede i dva remija.