SMS je Laciju poslat od Boga! Milan konačno pobedio, Napoli nekako do trijumfa! (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 10. KOLO

Milan je konačno upisao pobedu...

U sredu je odigrano je 10. kolo Serije A.

Roma je savladala Krotone golom Perotija iz jedanaesterca u 10. minutu igre, dok je Lacio još jednom pokazao da je hit prvenstva pobedom nad Bolonjom od 2:1, a vodeći klub za Lacijale postigao je Milinković-Savić u 4. minutu igre.

Milan je konačno upisao pobedu! Kjevo je savladan rezultatom 4:1, Napoli je nekako došao do pobede u Đenovi od 3:2, dok je Juventus lako savladao Spal sa 4:1.

Uzbudljiv meč viđen je na Sardiniji gde je Kaljari u poslednjim trenucima meča pobedio Benevento sa 2:1 koji je do izjednačenja došao u 94. minutu, a poražen je u 96.

Roma - Krotone 1:0

BONUS VIDEO: Pau Ribas protestuje kod sudija, a Delije pevaju pogrdnu pesmu na Barsin račun!