BOMBARDOVANJE! Raspoloženi gogleteri obeležili osminu-finala Kupa Srbije! Napredak 7, Voša 6, Mladost 5! (FOTO) (VIDEO)

KUP SRBIJE

Javor je još jedan tim iz Super lige koji je uspeo da slavi...

U utorak je odigrano pet mečeva osmine finala Kupa Srbije.

Napredak je danas kao domaćin dočekao Radnički iz Pirota i demolirao ih sa čak 7:2

Nakon prvih 45 minuta bilo je 2:0 za Napredak, nije se toliko nagoveštavao krah gostiju u nastavku, što se desilo za kratko vreme.

Đukić posle Zemuna: Prvo poluvreme iz snova, a onda kreće ludilo...(FOTO) (VIDEO)

NOVO POJAČANJE! Talentovani Afrikanac na Marakani! (FOTO) (VIDEO)

Do 67. minuta bilo je 6:0, kasnije su domaći spustili gas, dozvolili gostima da postignu dva gola, ali su i igrači Napretka dodali još jedan za konačnih 7:2.

Strelci za Napredak su bili Vulić, Vukanović, Đerić dva puta Ćirić (dva autogola) i Alivodić. Javor je još jedan tim iz Super lige koji je uspeo da slavi u okviru osmine finala Kupa Srbije, oni su danas na gostovanju Inđiji pobedili sa 3:0 i tako nastavili dobru seriju u poslednjih par nedelja, dokazavši da popravljaju formu iz meča u meč.

Čukarički je takođe izborio plasman u četvrtfinale, uspeli su danas da slave protiv jedine ekipe koja se našla u osmini finala, a da ne igra u dva najjača ranga srpskog fudbala, Zlatibora iz Čajetine i porazili ih sa 1:0.

Vojvodina je savladala tim Budućnosti iz Dobanovaca sa čak 6:0, a Stefan Mihajlović je postigao čak četiri pogotka.

Damir Kojašević i Nemanja Subotić takođe su zatresli protivničku mrežu.

Za nijansu manje ubedljiva bila je lučanska Mladost koja je na svom terenu preslišala člana Prve lige Srbije, novosadski Proleter sa 5:1.

Posebno raspoloženi za igru bili su Miloš Trifunović i Janko Tumbasević koji su bili dvostruki strelci. A mrežu nejakih gostiju zatresao je i Nenad Marinković. Utešni pogodak za goste dao je Lemić iz penala u 87. minutu.

Osmina-finala Kupa Srbije:

Zlatibor - Čukarički 0:1 (0:1) (Mišin 43)

Napredak - Radnički (P) 7:2 (2:0) (Alivodić 72, Đerić 67 i 62, Vukanović 52, Ćirić 50 i 26 autogolovi, Vulić 22)

Inđija - Javor 0:3 (0:2)

Mladost (L) - Proleter 5:1 (3:0) (Trifunović 9, 45, Tumbasević 16, 62, Marinković u 55 - Lemić 87pen)

Vojvodina - Budućnost Dobanovci 6:1 (3:0) (Mihajlović 23, 53, 58, 69, Kojašević 30, Subotić 36 - Nikolić 83)

15. novembar:

Partizan - Rad

Spartak - Mačva

Borac - Crvena zvezda

BONUS VIDEO: Pau Ribas protestuje kod sudija, a Delije pevaju pogrdnu pesmu na Barsin račun