Zvezdina tvrđava je i dalje neosvojiva! Boaći sa bele tačke doneo novu pobedu timu iz Ljutice Bogdana! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 9. KOLO

Sva dešavanja sa ove utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Spartaka rezultatom 1:0 u odloženom devetom kolu Superlige.

Strelac za tim iz Beograda bio je Boaći u 21. minutu sa bele tačke.

Ovo je jedanaesta pobeda Zvezde u šampionatu, dok je Spartak zabeležio tek drugi poraz.

U sledećem kolu ekipa sa Marakane se sastaje sa Zemunom, a Spartak će svoj meč igrati protiv Borca u Čačku.

Mečom su obilovale brojne sudijske greške na štetu oba kluba.

Uskoro opširnije...

Sva dešavanja sa ove utakmice možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

KRAJ MEČA: Pobeda Zvezde od 1:0 golom Boaćija u 21. minutu sa penala!

90' - Igraće se još tri minuta

81' - Srnić je šutirao posle kornera, lopta je zakačila Boaćija i promenila smer. Ipak, ostaje 1:0.

80' - Korner za tim sa Marakane, ukupno deveti. Veoma nezanimljivo drugo poluvreme

69' - Dobar pokušaj Radonjića, od svega samo korner

66' - Aleksandar Pešić je zamenio Boaćija

56' - Dobra prilika za Spartak ali lopta pogađa samo spoljni deo mreže

49' - Filip Stojković ne može da nastavi meč, umesto njega u igri je Slavoljub Srnić.

19:00 - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena: Zvezda vodi golom Boaćija sa bele tačke od 21. minuta.

33' - Poništen je gol Boaćija zbog ofsajda. Radonjić je prevario golmana i dodao do reprezentativca Gane koji pogađa mrežu.

31' - Golman Spartaka je napustio kazneni prostor i izleteo na nekih dvadesetek metara, ali ga Radonjić pogađa u grudi i tako ne koristi prazan gol koji je ostavio čuvar mreže gostiju.

GOOOOOL! - Boaći precizan sa bele tačke! Crveno beli vode od 22. minuta sa 1:0!

21' - Penal za Zvezdu! Radovanović je faulirao Boaćija u petercu!

14' - Prilika za Krstičića, ali ništa od pogotka za Zvezdu

3' - Umalo Spartak da povede na startu! Milan Borjan se spetljao prilikom prijema i malo je falilo da lopta pređe gol liniju.

18:00: Meč je počeo

16:45: Evo sastava oba kluba:

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Stojković, Le Talek, Babić - Rodić- Donald, Krstičić - Gobeljić, Kanga, Radonjić - Boaći.

SPARTAK: Ostojić - Stojković, Ćalasan, Radovanović, Hajdin - Šimura, Jočić - Čečarić, Nikolić, Savkov