REINKARNACIJA MIHINE LEVICE! Kolarov ukrotio Sinišine Bikove slobodnjakom koji vraća sat 20 godina unazad, Lacio prati Juve u korak! (VIDEO)

Serija a, 9. kolo

Posle Čelsija, srpski levi bek je dao golčinu i Torinu...

Fudbaleri Rome pobedili su danas Torino sa 1:0, u devetom kolu Serije A. Strelac je bio srpski fudbaler Aleksandar Kolarov u 69. minutu.

Roma je peta na tabeli sa 18 bodova, dok je Torino 10. sa 13. Milan je sa igračem manje izdržao na svom stadionu protiv Đenove, pošto je od 25. minuta imao igrača manje posle isključenja Leonarda Bonučija.

Milan je 11. na tabeli sa 13 bodova, a Đenova je sa sedam manje na 16. mestu.

Fiorentina je bila ubedljiva na gostovanju Beneventu, gde je pobedila sa 3:0, golovima Marka Benasija, Kume Babakara i Sirila Teroa.

Sasuolo je u gostima bio bolji od Spala sa 1:0 golom Marka Politana, dok je Atalanta istim rezultatom bila bolja od Bolonje, pogotkom Andreasa Kornelijusa.

U poslednjem meču dana, Lacio je slavio nad Kaljarijem sa 3:0, a strelci su bili Ćiro Imobile dva puta i Bastos jedanput u drugom poluvremenu. Na taj način, Bjankoćelesti su održali korak sa Juveom i nalaze se na deobi trećeg mesta na tabeli sa Starom damom na 22 boda, tri manje od prvoplasiranog Napolija, jedan od Intera.

SERIJA A, 9. kolo:

Subota:

Sampdorija - Krotone 5:0 (3:0) (Ferari 3, Kvaljareal 12pen, Kaprari 39, Lineti 71, Kovacki 76)

Napoli - Inter 0:0

Nedelja: Kjevo - Verona 3:2 (2:1)

(Ingleze 23, 30pen, Pelisije 73 - Verde 6, Pacini 55)

Milan - Đenova 0:0

Atalanta - Bolonja 1:0 (0:0) (Kornelijus 71)

Benevento - Fiorentina 0:3 (0:1) (Benasi 18, Babakar 47, Tero 66 penal)

SPAL - Sasuolo 0:1 (0:1)