Sada Muslinu više nema izlaza! Milinković Savić pridobio selektora Srbije posle svega pet minuta! (VIDEO)

BRAVOOOOOO

Popularni SMS je minule sezone zablistao u Seriji A, ali nije se nijednom našao na spisku srpskog selektora za utakmice u okviru kvalifikacija za Mundijal

Strateg Orlova Slavoljub Muslin po prvi put je uživo gledao na delu trenutno najcenjenijeg i jednog od najboljih srpskih igrača Sergeja Milinkovića Savića.

A, samo pet minuta pošto je utakmica počela, imao je šta i da vidi. Savić je upisao asistenciju.

MA, LJUDI DA LI JE MOGUĆE? KONAČNO! Posle informacije o mogućoj smeni, Muslin povlači ovaj potez!

U uvodnim minutima utakmice u Francuskoj, domaćin je poveo preko Marija Balotelija, koji je odlično glavom savladao Strakošu, nakon centaršuta Veslija Snajdera. Ipak, nakon akcije bukvalno sa centra, Lacio dolazi do gola, strelac je bio Felipe Kaisedo, kome je asistirao upravo Milinković-Savić.

Srpski internacionalac je glavom poslao loptu ka golu Nice, došlo je do nesporazuma odbrane Nice i golmana Kardinalea, a korpulentni Ekvadorac je to iskoristio i loptu poslao u mrežu ekipe sa Azurne obale za 1:1.

PARTIZAN JE ZBOG TOGA MNOGO PROPATIO! Delije imaju novu zastavu koja otvara jezive stare rane! (FOTO)

BONUS VIDEO: Navijač Arsenala zajedno sa navijačem Zvezde ide na meč Lige Evrope