Viljareal slavio u gostima, Malaga PROP'O! (VIDEO)

Primera, 8. kolo

Viljareal je 10. sa 10 bodova, dok su momci iz Malage ubedljivo poslednji sa samo jednim osvojenim bodom

Objavljeno: 20:40h

Fudbaleri Viljareala pobedili su na gostovanju Đironu sa 2:1 u osmom kolu španske Primere.

Sva tri gola viđena su u prvom delu meča, a Viljareal je do prednosti stigao već u devetom minutu pogotkom Sedrika Bakambua na asistenciju Manuela Trigerosa.

Isti igrač je samo 11 minuta kasnije povisio na 2:0, a ovaj put asistenciju upisao je Pablo Fornals.

Đirona je u 41. minutu smanjila zaostatak preko Kristijana Stuanija na asistenciju Bernarda Espinose.

Domaćin je u nastavku susreta imao dve solidne prilike da dođe do izjednačenja, ali je Pablu Mafeu u dva navrata nedostajalo koncentracije u završnici.

Srpski reprezentativac Antonio Rukavina ceo meč je presedeo na klupi Viljareala.

Viljareal je 10. sa 10 bodova, dok je Đirona posle današnje utakmice 17. sa šest.

U ostalim mečevima Leganjes je pobedio Malagu sa 2:0, dok su Eibar i Deportivo remizirali bez golova.