Nula Zemuna i Voše, Pavkov doneo bod Nišlijama, Spartak nastavlja sa sjajnim partijama! (FOTO) (VIDEO)

U derbiju kola, pred nekoliko stotina gledalaca na "Čairu" među kojima nije bilo pripadnika navijačke grupe "Meraklije" - buran remi!

U subotu je odigrano je pet mečeva Superlige Srbije.

Fudbaleri Zemuna i Vojvodine prvi su ove subote izašli na teren i posle 10 godina odigrali međusobni meč, u kojem 700 gledalaca nije videlo golove.

Luka Ilić posle sjajne partije otkrio koliko je Mičel Donald gotivan lik i pravi kapiten! (FOTO)

Vladan Milojević pred meč decenije: Arsenal? Nemamo čega da se plašimo! (FOTO)

U utakmici bez velikih prilika najbolju šansu je propustio domaćin, jer je u 17. minutu krilni napadač Stefan Dimić prošao po desnoj strani, šutirao sa ivice peterca i pogodio stativu.

Pre i posle toga Zemunci su pretili udarcem Marka Đalovića iz daljine i Litvanca Justasa Lasickasa glavom - pravo u golmana Voše Emila Rockova.

U derbiju kola, pred nekoliko stotina gledalaca na "Čairu" među kojima nije bilo pripadnika navijačke grupe "Meraklije" - buran remi! Petu pobedu na šest gostovanja fudbalera Voždovca, uz jedan remi, otkazao je Milan Pavkov pogotkom sa bele tačke u 88. minutu, nakon što je u 66. Marko Putinčanin postigao drugi pogodak za goste, a prvi koji nije poništen. Na kraju: Radnički - Voždovac 1:1 (0:0) u utakmici u kojoj još od 25. minuta kraj terena nije bilo isključenog trenera "zmajeva" Ilije Stolice, kojem se na tribinama pridružio i pomoćnik Aleksandar Linta usled žestoke svađe sa kolegom sa druge klupe, trenerom golmana Radničkog, Miroslava Stankovića

Fudbaleri Spartaka savladali su Rad na Banjici golovima Šimure u 39. i Nikolića u 92. minuta, dok su Čukarički i Javor podelili plen 0:0.

Ima i gorih od nas... Najbolji igrač Bosne i Hercegovine PROTERAN iz zemlje! (FOTO)

Rezultati 13. kola: Zemun - Vojvodina 0:0 Crvena zvezda - Mačva 4:0 (2:0) /Boaći 20, Protić ag 29, Pešić 53, Ilić 90/ Radnički - Voždovac 1:1 (0:0) /Pavkov pen 87 - Putinčanin 65/ Čukarički - Javor 0:0 Rad - Spartak 0:2 (0:1) /Šimura 39, Nikolić 90+2/ Nedelja Radnik - Partizan 15.00