ARSENE PAZI OVA ZVEZDA GAZI! Simultanka crveno-belih sa nedoraslom ekipom Mačve!  (FOTO) (VIDEO)

superliga srbije, 13. kolo

ARSENE PAZI OVA ZVEZDA GAZI! Simultanka crveno-belih sa nedoraslom ekipom Mačve! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Mačve rezultatom 3:0 u 13. kolu Superlige.

Strelci za tim iz bili su Boaći u 22, autogol Protića u 30. minutu i Pešić u 53. i Luka Ilić u 90. minutu.

Ovo je deseta pobeda Zvezde u šampionatu, dok je gost zabeležio osmi poraz.

Uskoro opširnije...

90' - GOOOOOOOOOOOL! - Luka Ilić!

69' - Prvi šut na gol Borjana ekipa Mačve je uputila u 69. minutu. Adamović je uputio šut, lopta odlazi preko gola

62' - Umesto Radonjića u igri je Luka Adžić

52' - GOOOOOOL! Radonjićevi prodori su postali nešto bez čega mečevi crveno-belih ne bi mogli da se zamisle. Ovoga puta nagrađen asistencijom je bio Pešić! Zvezda-Mačva 3:0!

46' - Počelo je drugo poluvreme

17:00 - Severna tribina Marakane

16:59 - Zapadna tribina stadiona Rajko Mitić

POLUVREME - Crvena zvezda - Mačva 2:0! Odlična utakmica, sjajna Zvezda! Ova dovoljno govori o prvom poluvremenu:

30' - GOOOOOOOOL!!! Radonjić je uputio centaršut, ali lopta je zakačila defanzivca Mačve i Zvezda vodi sa 2:0!

26' - Le Talek atraktivno petom ka Boaćiju, ali on prebacuje loptu preko gola! Napadaju crveno-beli sve jače na Marakani

24' - Odlično izveden slobodan udarac mladog Luke Ilića, ali lopta odlazi zamalo kraj leve stative

22' - Sjajna akcija! Donald do Boaćija, Boaći vraća do Holanđanina, a ovaj iz prve do Pešića koji šutira pravo u golmana Filipovića. Samo korner.

20' - GOOOOOOL!!! Krstičić - Boaći za 1:0!

16' - Karakterističan prodor Radonjića po levoj strani, zatim lopta u peterac ali Boaći nije stigao do nje... Odbrana Mačve otklanja opasnost.

9' - Penal za Zvezdu, koji nije realizovao Boaći! Odbranio je Filipović. Ostaje 0:0

16:00 - Meč je počeo

15:15 - Evo i sastava za današnju utakmicu. U timu Crvene zvezde nema Gelora Kange.

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Stojković, Le Talek, Savić, Rodić - Donald, Krstičić, Radonjić, L. Ilić - Boaći, Pešić,

MAČVA: Filipović - Protić, Jevtić, Obrovac, Matić, Gjorgievski, Ristivojević, Adamović, Jeremić, Đurišić, Gemović.

BONUS VIDEO: ESPRESO TVITER: Vaso Psihopat Bakočević