Još jedna reprezentacija na SP, brodolom Hrvata, velika pobeda Islanda, Irska na 2 boda od Srbije! (FOTO)

kvalifikacije za sp!

Kakvo veče je iza nas!

Fudbalska reprezentacija Španije je na Svetskom prvenstvu, Italija i Hrvatska podbacile, Irska prišla Srbiji na dva boda!

Matić: Najbitnije je da budemo prvi kada se podvuče crta!

Crvena furija je bez muke savladala Albaniju na svom terenu rezultatom 3:0 golovima Rodriga, Iska i Tijaga i osvoji prvo mesto grupe G.

U istoj grupi Italija nije uspela da stigne do pobede protiv Makedonije, iako je povela golom Kjelinija u 40. minutu.

Šok u Torinu režirao je Trajkovski. Bilo je 1:1.

Izrael je minimalcem slavio u Lihtenštajnu.

Španija - Albanija 3:0 Italija - Makedonija 1:1 Lihtenštajn - Izrael 0:1

Grupa I je najzanimljivija u ovim kvalifikacijama! Hrvati su ponovo podbacili i na Rujevici sa Finskom odigrali 1:1, a poveli su golom Marija Mandžukića u 57. minutu meča. Šok je usledio kada jeSoiri postigao gol za Finsku i tako stavio u fantastičnu poziciju reprezentaciju Islanda koja je demolirala Tursku u gostima sa 3:0!

Ukrajina je pobedom od 2:0 nad samoproklamovanim Kosovom u lepoj situaciji pre poslednje kolo...

Hrvatska - Finska 1:1 Turska - Island 0:3 Kosovo (Srbija) - Ukrajina 0:2

A što se tiče naše grupe, Vels je savladao Gruziju sa 1:0, dok je Republika Irska bila bolja od Moldavije. Bilo je 2:0.

Evo kakvo je stanje u našoj grupi... Podsetimo, Srbija je poražena u Austriji sa 3:2...